OHAL'in kalkması doları etkiler mi?

Bu yönetimle imkansız millet dolarla mı alışveriş yapıyoruz diyor kafayı yemişler. :D

Evet halk cahil yapacak birşey yok. Ama düşerse yine Ak Parti düşürür. Diğer partilerin geçmişi çok sıkıntılı. Ama görünüşe göre Ak Parti'de bu duruma razı gibi. Pek birşey yapmıyor. Giren girdi diyor galiba :D

Evet halk cahil yapacak birşey yok. Ama düşerse yine Ak Parti düşürür. Diğer partilerin geçmişi çok sıkıntılı. Ama görünüşe göre Ak Parti'de bu duruma razı gibi. Pek birşey yapmıyor. Giren girdi diyor galiba :D
Bu radikal tutum nedir kardeşim geçmişte geçmiş diyorsunuz anlam veremiyorum. Osmanlı zamanındaki Avrupa'ya bak birde şimdiki Avrupa'ya bak hiç benziyor mu eski haline yenilikçi olmadığımız takdir yok olup gideceğiz.

Sizde ne meraklısınız siz bakkal amcaya gittiğinizde sizden 1 dolar istemiyor kafaya takmayın. (!)
Eskiden 3.80 istiyordu şimdi 4.80 istiyor :D

Bu radikal tutum nedir kardeşim geçmişte geçmiş diyorsunuz anlam veremiyorum. Osmanlı zamanındaki Avrupa'ya bak birde şimdiki Avrupa'ya bak hiç benziyor mu eski haline yenilikçi olmadığımız takdir yok olup gideceğiz.
CHP geldiği dönemde bir yenilik göremedim. Kafa yapısı aynı CHPnin hala yakıp yıkacam diyor adam. Proje yok birşey yok. Desinki bunu yapacam şunu yapacam eyvallah ama yok. AKP ne yaptıysa yıkacan diyor. Ne anladık. Deseki değiştircdm güzelleşticem onada eyvallah.
Yine en iyisi bu hükümet ama kim gelirse gelsin giren çıkan halka :D

Eskiden 3.80 istiyordu şimdi 4.80 istiyor :D

CHP geldiği dönemde bir yenilik göremedim. Kafa yapısı aynı CHPnin hala yakıp yıkacam diyor adam. Proje yok birşey yok. Desinki bunu yapacam şunu yapacam eyvallah ama yok. AKP ne yaptıysa yıkacan diyor. Ne anladık. Deseki değiştircdm güzelleşticem onada eyvallah.
Yine en iyisi bu hükümet ama kim gelirse gelsin giren çıkan halka :D
Atatürk'ün 1923'den 1934'e kadar yaptığı fabrikalar ve kuruluşları araştırabilirsin.
Atatürk'den bu yana CHP hiçbir zaman iktidara gelmemiştir.

Kendinizi kandırmayın Milli sermaye olmadıkça OHAL kalksa ne olur dolar 5.40'a çıkacak erken seçim yapılacak. Rez alın ilerde lazım olur belki dedi dersiniz.

Kendinizi kandırmayın Milli sermaye olmadıkça OHAL kalksa ne olur dolar 5.40'a çıkacak erken seçim yapılacak. Rez alın ilerde lazım olur belki dedi dersiniz.
Hatta 2019'da erken seçim olacak. 2019'da başkan olan kişi 2023'de tekrar başkan olamayacak başkası gelicek. Kuşlarım söylüyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı