Ok tuşları ile videoyu geri sarınca YouTube donuyor

BreWerS

Kilopat
Videoları ok tuşlarıyla ileri geri aldığımda 1-2 saniyeliğine takılma mevcut. Yanlış anlaşılmasın videolar kasmıyor, durdurduğumda veya ileri geri sardığımda 1-2 saniyeliğine takılma mevcut. Chromium Edge tarayıcısı kullanıyorum ve sanırım 1 hafta önce böyle bir sorun yaşamazdım acaba tarayıcıdan mı kaynaklıdır sorun nedir sizce? Birkaç tane uzantılarımdan kaynaklandığını düşündüm, onları kaldırıp denedim ve sorun hala düzelmedi, bu takılma çok rahatsız etmeye başladı.

İlginç tarafı Discord veya farklı platformlar üzerinden Youtube gönderili mesajlardan izlediğimde ileri - geri sarma ve durdurma olayında takılma sorunu yaşamıyorum. Ne yapmalıyım? @Recep Baltaş @MF @Murat5038

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoları ok tuşlarıyla ileri geri aldığımda 1-2 saniyeliğine takılma mevcut. Yanlış anlaşılmasın videolar kasmıyor, durdurduğumda veya ileri geri sardığımda 1-2 saniyeliğine takılma mevcut. Chromium Edge tarayıcısı kullanıyorum ve sanırım 1 hafta önce böyle bir sorun yaşamazdım acaba tarayıcıdan mı kaynaklıdır sorun nedir sizce? Birkaç tane uzantılarımdan kaynaklandığını düşündüm, onları kaldırıp denedim ve sorun hala düzelmedi, bu takılma çok rahatsız etmeye başladı.

İlginç tarafı Discord veya farklı platformlar üzerinden YouTube gönderili mesajlardan izlediğimde ileri - geri sarma ve durdurma olayında takılma sorunu yaşamıyorum. Ne yapmalıyım? @Recep Baltaş @MF @Murat5038

Tarayıcı verilerini temizlemeyi denediniz mi?

Büyük bir ihtimalle tarayıcınızdan kaynaklanıyor. Chrome veya operada deneyebilir misiniz ? Tarayıcı değiştirme taraftarı değilseniz tarayıcınızın güncel olup olmadığından emin olun

Tarayıcı verilerini temizlemeyi denediniz mi?
Ayarlarımdan "kapatıldığında temizle" tarzı seçenekleri açık hiçbir zaman geçmişi vs tutmuyorum.

Büyük bir ihtimalle tarayıcınızdan kaynaklanıyor. Chrome veya operada deneyebilir misiniz ? Tarayıcı değiştirme taraftarı değilseniz tarayıcınızın güncel olup olmadığından emin olun
Edge güncel farklı tarayıcı kullanmıyorum ama büyük ihtimal sorun tarayıcıdan kaynaklı.

1/2 sn. bir sıkıntı değil. Tarayıcı değiştiirp kontrol edebilirsin ondan mı değil mi diye.
Valla abi sorunu bariz hissediyorum yani eskiden böyle değildi zaten takılmadan ileri geri sarardım şimdi o takılmayı çok hissediyorum.

Büyük ihtimalle tarayıcıdan kaynaklı ne yapılabilir acaba? 🤔

Tarayıcıdan kaynaklıysa gelecek güncellemeyi beklemek lazım. Şimdi özel ayar değiştirirsek ileride sıkıntı çıkabilir.

Ayarlarımdan "kapatıldığında temizle" tarzı seçenekleri açık hiçbir zaman geçmişi vs tutmuyorum.

Edge güncel farklı tarayıcı kullanmıyorum ama büyük ihtimal sorun tarayıcıdan kaynaklı.

Vallahi abi sorunu bariz hissediyorum yani eskiden böyle değildi zaten takılmadan ileri geri sarardım şimdi o takılmayı çok hissediyorum.

İstersen TeamViewer yükle internetini +pcni hızlandırma ayarları yapayım takılma gider belki.

Geri
Yukarı