Firefox YouTube videolarını ileri/geri sarınca takılmalar oluyor

sutnax

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, ben Firefox'a arayüzünü sevdiğim için geçtim fakat ok tuşlarıyla birlikte videoları ileri/geri sarınca video biraz duraksıyor, sonra devam ediyor. Ve hayır bu benim bilgisayarımla veya internetimle ilgili bir sorun değil. Firefox'a geçince oldu bu.

Selam, ben Firefox'a arayüzünü sevdiğim için geçtim fakat ok tuşlarıyla birlikte videoları ileri/geri sarınca video biraz duraksıyor, sonra devam ediyor. Ve hayır bu benim bilgisayarımla veya internetimle ilgili bir sorun değil. Firefox'a geçince oldu bu.
Firefox bağımlısıyım, herşeyden vazgeçerim firefoxtan vazgeçmem, şaka değil, son derece ciddi.

Firefox kullanan herkesi de severim. :) Siz söyleyince ben kendiminkine baktım. Gayet normal youtube.

Firefox deneyiminizi güzelleştirmek adına birkaç eklenti tavsiyesi.

Youtube, odnoloski, mailru, vk vs videoları indirme gereksiminiz var ise

Diğer her türlü video için, ts hls dahil

Son düzenleme:
Firefox da Chromium akıcılığını yakalayamamanız gayet normal. Google'un da kendi sitelerini, Chrome dışında akıcı çalışmama sorunu var. Takılmaları h264ify ile biraz azaltabilirsiniz.

@655432 Bu arada Lightshot yerine Flameshot öneririm. Uzantı yerine direkt uygulamayı kullanın.

Lightshot düzenli güncelleme almıyor ve görselleri yüklediğiniz site reklam ve izleyici bataklığı.

Firefox da Chromium akıcılığını yakalayamamanız gayet normal. Google'un da kendi sitelerini, Chrome dışında akıcı çalışmama sorunu var. Takılmaları h264ify ile biraz azaltabilirsiniz.

@655432 Bu arada Lightshot yerine Flameshot öneririm. Uzantı yerine direkt uygulamayı kullanın.

Lightshot düzenli güncelleme almıyor ve görselleri yüklediğiniz site reklam ve izleyici bataklığı.
Lightshoot yukarıdakiler arasında kullanmadığım tek eklenti. Portableapps den pickpick kullanıyorum gerektiğinde ya da windowsun kendi ekran alıntı araçlarını. İzleyici bakımından muhtemelen savefromnet.helper de benzerdir. Diğerleri temiz.

+ İzlenmedik neymiz kaldı ki. Afedersiniz hapşırsak :) haberi oluyo zaten bütün telefonların ya da sağolsun google..... :)

İzlenme değil de birine görsel bağlantısı gönderirseniz ve reklam engelleyici kullanmıyorsa bayağı sorun yaşar. Lightshot'un sitesi çok bakımsız.

Ben şahsen ShareX kullanıyorum.

Ayrıca refined-h264ify'ı kurdum fakat biraz bile değişiklik olmadı.

Geri
Yukarı