OKB rahatsızlığına sahip olunduğu nasıl anlaşılır?

yasamsal

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben OKB rahatsızlığına sahip olabilir miyim? Çünkü her şeye baştan başlama telefon ve bilgisayarı resmen her hafta sıfırlama ve her sıfırlama sonrası yeni mail açma günde 25-30 kere el yıkama gibi birçok şey yapıyorum ve bunları yapmazsam kendimi çok rahatsız hissediyor ve bilgisayardan veya telefondan izleniyorum korkusu oluşuyor veya el yıkamazsam bilgisayarım bozulacak korkusu oluyor ve kalbim sürekli küt küt çarpıyor.

İlk başlarda normaldir diye bir şey yapmadım ama şu anda bayağı bir kötü durumdayım, sizce hasta mıyım? Eğer hastaysam nasıl düzelir?

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba hocam, bir OKB hastası olarak; dediklerin OKB gibi görünüyor. Eğer bu durum hayatını zorluyorsa, bir doktora görün. Tedaviyle rahatlayabilirsin, geç kalma!

Merhaba hocam, bir OKB hastası olarak; dediklerin OKB gibi görünüyor. Eğer bu durum hayatını zorluyorsa, bir doktora görün. Tedaviyle rahatlayabilirsin, geç kalma!

Hocam günaydın uyanınca yanıtınızı gördüm hayatımı çok ama çok zorluyor bununla alakalı eğer evde uygulayabileceğim tedavi yöntemi varsa evde deneyeceğim eğer yoksa ise doktora göreneceğim yanıtınız için çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı