Okul arkadaşım yok

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Beşiktaş/İstanbul
Selamlar. Okul arkadaşlarımın hiçbiri Technopat'ta olmadığına göre istediğim kadar gömebilirim. Biliyorsunuz, bizim çok az dostumuz vardı. Bir konu vardı, "Kaç dostunuz var?" diye. Ben de 2 demiştim ama şu anda 0 diyebilirim. Diğer arkadaşlarım ayrı birileri. Bana kafayı takmış insanlar var. Burada isim vermeyeceğim ama şunu demeliyim ki bir arkadaş var, o arkadaş beni sinir etmek için sürekli bahane arıyor ve onunla 1 gün evde beraber kalsanız kafayı yersiniz. Çocuk o kadar uyuz, o kadar pislik birisi ki (modlardan özür dilerim.) cidden bir gün onu kavgaya çağırıp burnundan kan akana kadar onu döveceğim. Hele diğerleri sanki o SJW'yi destekliyormuş gibime geliyor. Burada bir öğrenci bir şey yapınca öğretmen değil, öğrenciler müdahale ediyor. Sanki futbol maçlarında futbolcular değil, hakemler oynuyor gibi. Yeter yani. Biri bir şey yaptığında (ders içi veya ders dışı) direkt öğretmene ispiyonlamasınlar mı? Her neyse çok gömdüm. Biraz da siz gömün. İyi günler.

Selamlar. Okul arkadaşlarımın hiçbiri Technopat'ta olmadığına göre istediğim kadar gömebilirim.

Siz yine de ayağınızı denk alın, bir şekilde bulabiliyorlar. ;)

Biraz da siz gömün. İyi günler.

4.sınıf falan mısınız? Konuşma şekliniz öyle duruyor.

Tavsiyem, biraz daha sakin olmanız. İlla ki okulda kafa dengi birileriyle karşılaşırsınız.

Benimde 2 tane arkadaşım vardı, eskiden çağırıyorlardı beni gel gezelim diye. Şimdi hiçbiri çağırmıyor. WhatsApp'ta sadece birisiyle konuşuyorum o kadar. O da benim oturduğum il den uzak. Yapıcak birşey yok :(

Öznel bir yorum yapmışsınız, tanımadan ne diyelim? Niye tanımadığımız birisini alçaltalım? Birisini tahmin üzerine yargılamayın bu arada, naçizane önerimdir. Konu başlığı okul arkadaşım yok, içeriği çok ayrı bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı