Okul beni mahvetti

Arkadaşlar gerçekten çok yoruldum kimse anlamıyor beni. 2 gün okula gidiyorum ona rağmen kendimi çok kötü hissediyorum. Bu sınıf bana çok kötülük yaptı gerçekten duramıyorum artık sabrım kalmadı. Çok çaresizim. Perşembe gideceğim diye korkudan ölüyorum. Sz önce babama patladım kapının camını kırdım sinirden çünkü tüm bu olayların suçlusu o. İnsan gibi 10. sınıfta başka okula gideyim dedim, izin vermedi. Hala dün gibi aklımda. O akıl şimdi olacaktı 1 sn beklemeden giderdim. Bir anda yaptıkları kötülükler aklıma geldi daha geçen hafta yaptı zorbalığa uğradım. Elimden bir şey gelmemesi daha da sinir bozucu. Gerçekten çok yıprandım, kaldı 8 ay dayanamayacağım gibi ne yapabilirim arkadaşlar? Kendime de bakamıyorum artık hayattan koptum yürüyen ölüyüm. Kafam bunların zorbalıklarıyla doldu hiçbir şeyle ilgilenemiyorum. Artık psikopat olma noktasına geldim. Unutamıyorum arkadaşlar unutamıyorum dile kolay 3 sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gerçekten çok yoruldum kimse anlamıyor beni, 2 gün okula gidiyorum ona rağmen kendimi çok kötü hissediyorum, bu sınıf bana çok kötülük yaptı gerçekten duramıyorum artık sabrım kalmadı çok çaresizim perşembe gideceğim diye korkudan ölüyorum, az önce babama patladım kapının camını kırdım sinirden, çünkü tüm bu olayların suçlusu O, insan gibi 10 sınıfta başka okula gideyim dedim izin vermedi hala dün gibi aklımda, o akıl şimdi olacaktı 1sn beklemeden giderdim bir anda yaptıkları kötülükler aklıma geldi daha geçen hafta yaptı zorbalığa uğradım, elimden bir şey gelmemesi daha da sinir bozucu, gerçekten çok yıprandım kaldı 8 ay dayanamayacağım gibi ne yapabilirim arkadaşlar, kendimede bakamıyorum artık hayattan koptum yürüyen ölüyüm, kafam bunların zorbalıklarıyla doldu hiçbirşeyle ilgilenemiyorum, artık psikopat olma noktasına geldim. Unutamıyorum arkadaşlar unutamıyorum dile kolay 3 sene.
Müdür yardımcın ile bu durumu konuş, değiştirsin sınıfını. Boşuna yıpratma kendini, annen gelsin konuşsun.

Arkadaşlar gerçekten çok yoruldum kimse anlamıyor beni. 2 gün okula gidiyorum ona rağmen kendimi çok kötü hissediyorum. Bu sınıf bana çok kötülük yaptı gerçekten duramıyorum artık sabrım kalmadı. Çok çaresizim. Perşembe gideceğim diye korkudan ölüyorum. Sz önce babama patladım kapının camını kırdım sinirden çünkü tüm bu olayların suçlusu o. İnsan gibi 10. sınıfta başka okula gideyim dedim, izin vermedi. Hala dün gibi aklımda. O akıl şimdi olacaktı 1 sn beklemeden giderdim. Bir anda yaptıkları kötülükler aklıma geldi daha geçen hafta yaptı zorbalığa uğradım. Elimden bir şey gelmemesi daha da sinir bozucu. Gerçekten çok yıprandım, kaldı 8 ay dayanamayacağım gibi ne yapabilirim arkadaşlar? Kendime de bakamıyorum artık hayattan koptum yürüyen ölüyüm. Kafam bunların zorbalıklarıyla doldu hiçbir şeyle ilgilenemiyorum. Artık psikopat olma noktasına geldim. Unutamıyorum arkadaşlar unutamıyorum dile kolay 3 sene.

Sınıfını değiştirmeye calışabilirsin.

Sınıf değişikliği yapmalısınız.
Sınıf değiştirse sanki o elemanlar onu bulamayacak, devam edecek. Kendini savun sen de konu sahibi. Cam kırabildiğin, babana patladığın gücü o şahıslara da göstersen iş çözülmüştü çoktan.

Tutanak yeme korkusu varsa git hocalarına falan anlat durumu en azından.

Kardeşim Allah yardımcın olsun eğer bu noktaya geldiysen kaybedecek bir şeyin yokmuş gibi cesur ol, onlara karşı kendini savunmaya çalış. İçinde tutma. Dini inancın ney veya dindar mısın onu bilmiyorum mesela ama eğer inancın varsa Allah'a dua et ona sığın. Her şey geçici. Burada havalı cevap vermeye çalışanları da takma sana bunların faydası olmaz. Güvendiğin sevdiğin arkadaşların varsa onlara anlat, derdini dök. Eğer kimse yoksa da gel bana anlat. Muhabbet ederiz.

Sınıf değiştirse sanki o elemanlar onu bulamayacak, devam edecek. Kendini savun sen de konu sahibi. Cam kırabildiğin, babana patladığın gücü o şahıslara da göstersen iş çözülmüştü çoktan.

Tutanak yeme korkusu varsa git hocalarına falan anlat durumu en azından.

Hocam ben normalde yalan yok kimseden korkmam ne ailemden, ne de stajdaki adamlardan, ne de herhangi birinden, ama gelgelelim konu bu sınıf olunca elimden bir şey gelmiyor, çıkışta arkalarını çağırıyorlar, bayağı kişiyle zaten kavga ettim fazla cevabını veremedim ama çıkışta tutuyorlar inanınki, fazla zarar versem bu sefer beni darp edecekler veya bıçaklamaya kadar gidecek. Ha benim de arkam olsa dokunamayacaklar herkes arkasına güveniyor.

Geri
Yukarı