Okul Bitti...

Lise yılları kadar güzel bir şey yok hayat da. 28 Mayıs - 8 Haziran finaller, 20 Haziran-6 Temmuz bütler, 25 Haziran 4 Ağustos yaz okulu, 15 Ağustos - 21 Eylül staj, okul 17 Eylül de açılıyor.

Keşke lisede olsaydım... 6 yıl önce bitirdim liseyi ama hala çok özlüyorum o günlerimi. Üniversite ya da iş hayatına benzemiyor lise yılları. Çıkarsız arkadaşlığın en güzel olduğu yerdir. Kıymetini bilin o güzelim zamanların. Gülün, eğlenin, arkadaşlık kurun, okuyun, bilgilenin, amaç edinin. Lisede edindiğiniz bilgi, karakter, alışkanlık sizi kolay kolay bırakmayacak...

Hiç Unutulur mu Okul Yılları

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lise ve üniversite bitirdim ve hiç birisinden bir şey anlamadan yaşadım. Mezun olduğum mesleği yapamıyorum. Çoğu iş yeri askerlik bitmemiş diye sıcak bakmadıklarını söylüyor. Türkiye öyle bir duruma geldi ki emin ol okulda olmak daha keyifli idi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı