Okul değişikliği ortalamayı değiştirir mi?

notnow

Centipat
Arkadaşlar 10. sınıfim bu dönemi meslek lisesinde bitirdim 55 civarı ortalama geldi 2. dönem Anadolu lisesine geçersem 45 ortalama yapmam yeterli mi yoksa ders farklılığından dolayı daha yüksek ortalama mi yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar 10. sınıfim bu dönemi meslek lisesinde bitirdim 55 civarı ortalama geldi 2. dönem Anadolu lisesine geçersem 45 ortalama yapmam yeterli mi yoksa ders farklılığından dolayı daha yüksek ortalama mi yapmam gerekiyor?
4 dersten kalma kuralı 10.sınıflar için geçerli değilse evet 45 yaparsanız geçersiniz

4 dersten kalma kuralı 10.sınıflar için geçerli değilse evet 45 yaparsanız geçersiniz.

Benim sorduğum şey meslek lisesinde dersler farklı normalde 2 dönemin ortalaması toplanıp 2'ye bölünür eğer 50 üstü ise geçersin ama benim merak ettiğim şey dersler farklı olduğu için daha yüksek bir ortalama ister mi yoksa 45 yapıp geçebilir mi?

45 yapman yetecektir muhtemelen ders sayısı da aynıysa.

Aynı değil meslek lisesinde 43 Anadolu lisesinde 40 saat.

Benim sorduğum şey meslek lisesinde dersler farklı normalde 2 dönemin ortalaması toplanıp 2'ye bölünür eğer 50 üstü ise geçersin ama benim merak ettiğim şey dersler farklı olduğu için daha yüksek bir ortalama ister mi yoksa 45 yapıp geçebilir mi?

Aynı değil meslek lisesinde 43 Anadolu lisesinde 40 saat.
Kusura bakmayın lütfen sanmıyorum daha yüksek bi ortalama isteyeceğini 45 yapmak sizin için yeterli olacaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı