Okul ve Sınıf Değişikliği

En iyi karari okul rehber ogretmeni ile beraber sen vericeksin burda veya arkadaşlarınla konusarak saglikli kararlar alamazsin. Mutlaka okul rehber ogretmeni ile görüş..

Ben de sinifimsaki kisilerden, biraz da okula gittigim yoldan dolayi nakil aldim. 2 gun once aciklandi. Su anlik eski arkadas ortamini ozlemiyor degilim. Burada yeni arkadaslar edinemedim daha. Pek konuskan birisi olmadigim icin. Ama burada arkadasim olmasa da su anlik halimden memnunum. Bir iki gune kitap okumaya baslamayi dusunuyorum. Su anlik Technopat forumda takiliyorum ama sıktı gibi. 8 saat boyunca Technopat forumda takılmak sıkıntı biraz. Sana tavsiyem, eger sinifindan memnunsan hic okul degistirme ve ya sinif degistirme isleriyle ugrasma. Hem sinifinda cogunluk kiz mis ne guzel. Sirf arkadas sevdasi icin bolum degistirmeni tavsiye etmem. Surada 1 sene kalmis. Az daha disini sık. Seneye zaten ortam felan umrunda olmaz(bir hedefin varsa). Bu arada ben de 11. Sinifim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı