Okul değiştirdikten sonra sorumluluk sınavları nasıl işler?

amaterasu4

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1-2 ay önce sağlık meslek lisesinden Anadolu lisesine geçtim. Sağlık meslekte olmayıp Anadolu lisesinde olan, 9 ve 10. sınıftan toplam 10 sorumluluk var. Bunlar beni sınıfta bırakır mı? 10.sınıf sorumluluklarının hepsini geçsem 9'dan birkaç sorumluluk kalsa yine de kalır mıyım? Veya hepsini mi geçmem lazım? Bunu yaşayanlar varsa öneri verir misiniz?

Sorumluluk sınavları benim bildiğim kadarıyla seni sınıfta bırakmıyorlar sadece onları vermeden mezun olamıyorsun. Yani normal şekilde sınıf atlarsın ama 12. sınıfın sonunda hala o sorumluluk sınavlarından birisi bile kalırsa okulu bitiremiyorsun.

Sorumluluk sınavları benim bildiğim kadarıyla seni sınıfta bırakmıyorlar sadece onları vermeden mezun olamıyorsun. Yani normal şekilde sınıf atlarsın ama 12. sınıfın sonunda hala o sorumluluk sınavlarından birisi bile kalırsa okulu bitiremiyorsun.
Onu biliyorum ama bizim eski okuldaki hocalar hep geçmiş sınıflardan (kaç sınıf olursa olsun) toplam 6 sorumluluk varsa ve ortalaman 50 altıysa sınıfta kalıyorsun demişlerdi. Ortalamam şu an 50 altı değil.

Geri
Yukarı