Okul e-postasına Discord üzerinden erişilebilir mi?

The Dot

Centipat
Daha fazla  
Zamanında Discord kullanırken benden okul e-postamı istemişti okul gruplarına katılmam için ben de vermiştim. Şimdi ise okul e-postamı kaybettim (unuttum herhangi bir yerde kayıtlı değil) okul e-postama Discord'dan erişim sağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında Discord kullanırken benden okul e-postamı istemişti okul gruplarına katılmam için ben de vermiştim. Şimdi ise okul e-postamı kaybettim (unuttum herhangi bir yerde kayıtlı değil) okul e-postama Discord'dan erişim sağlayabilir miyim?
Hesap bilgilerinizi talep edin. Belki Discord Destek size daha hızlı yardımcı olabilir.
Veya sunucu ekleme kısmına tıklayıp "Öğrenci Merkezleri" kısmına bakmayı deneyebilirsiniz. Orayı karıştırırsanız belki bulabilirsiniz.

-_- Hocam illa istemiyor onu okulun Discord grubu varsa ona katılmak için istiyor. Neredeyse Türkiye'de yok neredeyse vermek zorunda değildiniz?

İdareden istemeyi deneyebilirsin, web sitelerin de olabilir.

Vererek iyi mi yaptım kötü mü yaptım dememiş, nasıl geri öğrenirim demiş.
1645386616031.png

Buradan belki öğrenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı