Okul formasını farklı bir kumaş cinsiyle yeniden yaptırırsak okul kabul eder mı?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Okulumun forması çok rahatsız edici. Kol kısmında lastikler falan var ve kumaşı da beni kaşındırıyor. Ben terziye gitsem okul formasını oversize tişört gibi diktirsem okula onunla gelsem okul bir şey der mi? Okulun formasında ne desen varsa aynısını oversize kalıpta normal kumaşa yaptıracağım yani. Okul armasını da söker ona diktiririm.

Böyle bir şeyi 10 sene önce ortaokuldayken yaptırmıştım ve okulum kabul etmişti. Okulun üniforması çok yakıcı bir polar kumaştandı ve çok rahatsız ediyordu. Ama yine de emin olmak için müdür yardımcınıza sorabilirsiniz.

Böyle bir şeyi 10 sene önce ortaokuldayken yaptırmıştım ve okulum kabul etmişti. Okulun üniforması çok yakıcı bir polar kumaştandı ve çok rahatsız ediyordu. Ama yine de emin olmak için müdür yardımcınıza sorabilirsiniz.
Yarın soracağım.

Birşey olmaz gibime geliyor ama Türkiyede okullarda müdür yardımcısının sol hayasına baktığı için sistem %100 birşey diyemem.
Ama okul arması olucaksa ve aşırı crop veya oversize durmayacaksa olur.
L beden oversize yaptırmayı düşünüyorum çok mu salaş durur ki?

Okulumun forması çok rahatsız edici. Kol kısmında lastikler falan var ve kumaşı da beni kaşındırıyor. Ben terziye gitsem okul formasını oversize tişört gibi diktirsem okula onunla gelsem okul bir şey der mi? Okulun formasında ne desen varsa aynısını oversize kalıp da normal kumaşa yaptıracağım yani. Okul armasını da söker ona diktiririm.

Hocam müdür çok takık birisi değilse sıkıntı olmaz, durumu müdüre anlatırsanız zaten anlayış gösterir.

Knk çok fazla kumaşına takmazlar üstünde amblem varmı diyolar oky sen giyiyorsun istediğin kumaş yaptır üsütnde logosu olsun okulun yeter bence

Geri
Yukarı