Okul gününüz nasıl geçti?

Dersler boştu, bizim hocalar kitap dağıtımında görevli olduğu için :D İlk ders zaten Müdürün tören konuşmasıyla geçti, Kitapları yarın vereceklermiş ama daha almadık, boş çantayla gittim boş çantayla döndüm. Normalde 15:20'de bitmesi lazım bizi 14:15'te saldılar ilk gün diye (klasik her yıl zaten). Öyle iyiydi, herkes aynı zaten gelen yok giden bir kaç kişi var onlarla da samimi değildim pekte umrumda değil.

Lise de ilk günümdü.Garipti.Günün yarısı sessiz geçti.Diğer yarısında da birkaç kişiyle tahtadan film izledik.Fen lisesi çok farklı bir yer.Sana bağıran yok çağıran yok.En garibime giden zil çalmayışı.

Ders 8.10'da başlıyormuş. Beni babam 08.47'de kaldırdı. Beraber çay+simit+peynir+zeytin içerikli kahvaltıyı midemize naklettik. Böylece kalori ihtiyacını halletmiş olduk. Sonra 10.20 gibi lütfedip okulu teşrif ettim. 8 kişi olan sınıfa 4 kişi gelmiştik. Orada da çay içtim, arkadaşlarla ve hocayla sohbet ettim. Öğleden sonra gitmeye lüzum görmedim. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki okulu özlememişim. Hem de içindeki en ufak bir detayı bile. Tüm müştemilatıyla okul benim için özlem duyulmayan bir şey. Okulu kastederken sanırım bu tanıma arkadaşlarımı da birazcık dâhil ediyorum.

Yeni bir sinif yeni bir okul yeni bir sehir derken garip oldu. Siniftakiler birbirini taniyinca ben sonradan katilinca garip oldu sıkıcı gecti.

Geri
Yukarı