Okul harçlığı yetmiyor

Evde kahvaltını yapıp dışarıda öğlen döner yesen 25 TL gider hocam.

Kahve 8 tl diyorsun kantinde ne kahvesi??? Öğrencisin sen kahve içmeye hakkın yok.
Ne diyorsun hocam sen :D?

Bu arada hocam ben haftalık 100 TL alıyorum yani günlük 20 TL. Gidiyorum salamımı alıyorum ondan sonra fırına gidip tam ekmek alıyorum üstüne üstlük BİM'den ucuz kolayı alıyorum cebimde de 5TL kalıyor. Sana bunu önerebilirim en fazla.

Bu arada hocam ben haftalık 100 TL alıyorum yani günlük 20 TL. Gidiyorum salamımı alıyorum ondan sonra fırına gidip tam ekmek alıyorum üstüne üstlük BİM'den ucuz kolayı alıyorum cebimde de 5TL kalıyor. Sana bunu önerebilirim en fazla.
Hocam başka çare yok okul dışı imkanlardan yararlanmam lazım. Okula para yetiştircem diye hem para biriktiremem hemde karnımı adam gibi doyuramam.

Haftalık 50 TL alıyorum sadece öğlenleri tost :D İçecek yok.

Haftalık 50 TL alıyorum sadece öğlenleri tost :D İçecek yok.
Nasıl yetiyor hocam? Yani her gün yarım ekmek yeseniz ekmek 4 TL, içine salça veya sosis salam yada en basiti domates koysanız domatesin kilosu 20 TL olsa ve içecek olarakta A101 den meyve suyu alsak 10 tane oda 15 TL olsa yetiyor valla helal olsun.

Günde 40 TL ye öğlen için yemek ye sabah kahvaltını evde yap yeterli nasıl olmuyo acaba döner de yemeyiver aga şimdi niye yiyemiyorum diyeceksen de onu bana sormayacaksın :D

Hocam senin bir eksiğin yok fakat kahve şart değil. Ben hiç içmiyordum lisede hatta kimse içmiyordu. İçmemek ayıp değil :D
Hocam canım çektiğinden alcam vallaha :D Ayıp değil fakat 10 kişinin 4 ünün elinde kahve görünce ve arkadaşları birbirininkini yudumlayınca bende alayım dedim :D

Tost fikri benimde aklımda var ama onu 4-5 saat nasıl ılık tutabilirim bilemiyorum.
Soğuk ye. Bence tadı normal oluyor.

Hocam canım çektiğinden alacağım vallaha :D ayıp değil fakat 10 kişinin 4 ünün elinde kahve görünce ve arkadaşları birbirininkini yudumlayınca bende alayım dedim :D

Kantine girme görmezsin. Okul kantininde içecek içmek lükstür. Onun yerine dışarıdan marketten bir şey al okul çıkışında.

Geri
Yukarı