Okul için elektrikli scooter almak mantıklı olur mu?

perfectoo

Hectopat
Yokuşları rahatça çıkmasını istiyorum. Okul için alacağım. Okulum 7km uzaklıkta. Sadece bir tane uzun bir yokuş var. Aşağıdaki ürünleri beğendim.
Xiaomi kugoo Pro G2 elektrikli scooter 800W
Smartmi Gorilla G3 Power scooter 1200W
Onvo OV-012 X Plus elektrikli scooter 1600W
Bütçem 25k ya kadar çıkar. Almak isteme sebebim 1 saatlik zulüm otobüs yolculuğu yerine 15dakikalık rahat ve kısa bir yolculuk yapmak istemem.

Yokuşları rahatça çıkmasını istiyorum. Okul için alacağım. Okulum 7km uzaklıkta. Sadece bir tane uzun bir yokuş var. Aşağıdaki ürünleri beğendim.
Xiaomi kugoo Pro G2 elektrikli scooter 800W
Smartmi Gorilla G3 Power scooter 1200W
Onvo OV-012 X Plus elektrikli scooter 1600W
Bütçem 25k ya kadar çıkar. Almak isteme sebebim 1 saatlik zulüm otobüs yolculuğu yerine 15dakikalık rahat ve kısa bir yolculuk yapmak istemem.
Merhaba. Elektrikli scooter da pek konforlu sayılmaz; imkanınız varsa önce bir kez de olsa denemenizi tavsiye ederim, sonuçta pekçok kiralayan şirket var. Hop'un araçları diğerlerinden biraz daha güçlü bu arada, yokuş çıkmayı da denemiş olursunuz.

Merhaba. Elektrikli scooter da pek konforlu sayılmaz; imkanınız varsa önce bir kez de olsa denemenizi tavsiye ederim, sonuçta pek çok kiralayan şirket var. Hop'un araçları diğerlerinden biraz daha güçlü bu arada, yokuş çıkmayı da denemiş olursunuz.

Hocam elektrikli motosiklet de bakıyorum ancak belirli güçten sonra ehliyet istediği için scooter almayı tercih ettim. Ehliyetle de uğraşmak istemiyorum. Bartın'da yaşıyorum. Burada teknoloji biraz geri. Kiralama yapamıyorum. HER denen bir scooter var. Onu denerim artık.

Hocam elektrikli motosiklet de bakıyorum ancak belirli güçten sonra ehliyet istediği için scooter almayı tercih ettim. Ehliyetle de uğraşmak istemiyorum. Bartın'da yaşıyorum. Burada teknoloji biraz geri. Kiralama yapamıyorum. HER denen bir scooter var. Onu denerim artık.
Dediğim gibi pek konforlu değil, denemeden almanızı tavsiye etmem.

Hocam 7 kilometre scooter için hiçbir şey. Amortisörlü olsun yeter. İsterseniz Scooter'a oturmak için bir koltuk takabilirsiniz.

Hocam bu konuyu arkadaşımla da konuştum da batarya konusunda 2 yıldan sonra sıkıntı çıkartır. Bunu göz önünde bulundur dedi. Bu scooterlarda batarya değişimi oluyor değil mi?

En mantıklısı onvo 012xlpus çift motor olması çok iyi heryeri çıkar ama satıcılardan dolayı çok sorun yaşayan insan var biraz arastırıp alabilirsin kugoo g2 proda çok sağlam ama onvo gibi sokakta birakılmaz çünkü kumandası veya anahtarı vs. yok maalesef bide bunlar arızalanırsa parça derdi oluyor yine aynı şekilde onvo popüler bir marka olduğu için parça konusunda sorun yaşatmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı