Okul için laptop önerisi

Bütçe
10000
Bu gece yarısına kadar 100₺ öderseniz 200₺ indirimi kapıyorsunuz. Ben ön siparişini verdim şiddetle öneririm. Eğer oyun oynamayacaksanız veyahut ekran kartı kullanan 3 boyutlu tasarım uygulaması kullanmayacaksanız dahili ekran kartına ihtiyacınız yok.

Arkadaşlar selam. Üniversite için laptop almayı planlıyorum. Photoshop, Adobe Premiere vb. uygulamaları kullanıyoruz. Max 10000 liraya kadar bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.
HP 15-EC0020NT AMD Ryzen 7 3750H 8GB 1TB + 256GB SSD GTX1660Ti Çok iyi bir seçnek ama RAM'i 8GB.
Acer Nitro AN515-44 AMD Ryzen 7 4800H 16GB 512GB SSD GTX1650Ti O zaman bu daha iyi. Arada ekran kartı farkı ve işlemci farkı var.
Lenovo ThinkPad L15 AMD Ryzen 7 Pro 4750U 16GB 512GB SSD Buda üsttekinden bir tık daha ucuz. Bu 3 seçenekten istediğinizi alın :)
Gaming tarzda olsun istemiyorum ışık falan. Matebook'un tasarımı çok hoşuma gitti ancak dahili ekran kartı yok.
O zaman 3. önerdiğim sizin için en uygunu.

BhpVideo adlı yerin güveni olup/olmadığı'ndan haberim yoktur. Araştırma sonucu buldum
dolar ile alışveriş yapmak çok saçma böyle günlerde. vergisi gümrük derken 5 bin tl üstüne gelir

8 GB RAM, 256 GB SSD yerine 16 GB RAM, 512 GB SSD versiyonunu seçerseniz işinizi görecektir ve bütçeye uygun olacaktır. Bu cihazı dışında da yeni nesil Ryzen 4000 serisi işlemcili laptoplara bakmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar selam. Üniversite için laptop almayı planlıyorum. Photoshop, Adobe Premiere vb. uygulamaları kullanıyoruz. Max 10000 liraya kadar bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Lenovo Ideapad IP3-15ADA05 alabilirsin. Bütçene ne kadar uygun bilemem ama arkadaşım kullanıyor ve memnun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu laptopun touchpadinde ekran var sanırım.
Asus 11. nesil Intel işlemcili ultrabooklarını tanıttı, bunun yerine yenilerini bekleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı