Okul kantininden ayran çaldım

Hocam ben lise 2 deyim ailemle kavga ettim ve 2TL ile sadece minibüs parasıyla okula gittim yani bu boş bir çocuk.

Lise son sınfıım, harçlık hiç almadım hocam. Önemli olan alıp almamak değil. Kimisi su ile idare edebilir kimisi ise edemez. Neyse tekrar emote'cular gelmeden...
Paran yoksa gidip kusura bakma da paşa paşa su içeceksin. Hırsızlığı meşrulaştırmaya çalışmanız oldukça gülünç. İyi o zaman ben de telefonumu sevmiyorum atıyorum gidip bir tane iPhone 13 çalayım.

Hocam ben de çalmasını yanlış buluyorum ve çalması tabii ki yanlış bir davranış. Önceki yorumumu okuduysanız eğer orada da arkadaşınızdan rica edip alabilirsiniz demişim.

Hırsızlık yapmaya çalışıp yardım istemen de ilginçmiş.

Yaptıgın şeyden pişman duyman lazım,kendine bi söz ver ve al secde ni namaz kıl Allaha dua et yapmiyacagım pişman oldum de,durumu ailenlede konuş yarın okula gidin beraber konuşun müdürle tavsiyem budur.

Arkadaşlar merhaba, ben lise 2'ye gidiyorum. Mâlum dolar euro arttı ekonomi battı, okul kantinindeki her şey çok pahalılaştı. Okul kantininde döner ayran 15 TL oldu. Bu yüzden okuldaki öğrenciler kantinden hep bir şeyler çalıyor. İçecek dolabından içeceği alıp ücretini ödemek gerekli ama artık herkes içeceği alıp cebine koyup kaçıyor. Hatta sanki ücretini ödemiş gibi rol bile yapıyorlar. Ben hiçbir zaman hiçbir şey çalmadım, ama dün öğle yemeğinde çok açtım ve annem cüzdanıma para koymayı unutmuş, önceki günden kalan sadece 7 TL vardı cüzdanımda. O yüzden ben de içecek bedavaya gelsin diye ayran çaldım. Ama tam ayranı ceplerken kantinde nöbetçi olan kimya hocasına yakalandım. Hoca beni tuttu kolumdan müdüre götürdü. Müdür bana bir belge imzaladı, bu 2. imzalayışımdı ve 3. kez imzalarsam okuldan uzaklaştırılacağım. Ne yapmam gerek? Ben bir haltlar çevirir o 3. belgeyi de eninde sonunda imzalarım çünkü :(
Arkadaşlarından borçta mı istemedin ? :D
Hadi arkadaşlarını geçtim öğretmenine desen 7-8 tl için sana hayır mı diyecek haketmişsin.

Geri
Yukarı