Okul malına zarar disiplin suçu mudur?

x4only17

Hectopat
Olayı anlatıyorum. Ben arkadaşlarımla okulun bodrumuna inmiştim bizim okul 5 katlı 1 tane bodrum 1 tane zemin kat ve 3 tanede kat var. Bodrumda okulun voleybol toplarından gördük onunla oynarken yanlışlıkla ışıklardan birine çarptı. Işık nasıl anlatayım dikdörtgen şeklinde ama boyu daha kısa eni daha uzun metal boru gibi ama dikdörtgen prizması şeklinde her tarafı metal bir tek alt kısmı ışık saçıyor, onu da 2 tane halatla tavana bağlamışlar. Top ışığa geldi işte halatlardan biri koptu ışık şu an tek halatla birlikte sallanıyor ama ışık hala çalışıyor yanlışlıkla olmuş bir olay. Bundan önce hiç böyle bir olayım olmadı, disiplini bırakın tutanak bile yememişimdir. Disiplin yer miyim? 10. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararı tazmin etmek istediğinizi söyleyin. Disiplin yiyecekseniz bile böyle yaparak yırtabilirsiniz belki.

Yakalandınız mı, yakalanmadıysanız bir şey olmaz. Bodrumdaki halatı kim yapmış bunu diye sonradan bakacaklarını sanmam, rahat olun.

Olayı anlatıyorum. Ben arkadaşlarımla okulun bodrumuna inmiştim bizim okul 5 katlı 1 tane bodrum 1 tane zemin kat ve 3 tanede kat var. Bodrumda okulun voleybol toplarından gördük onunla oynarken yanlışlıkla ışıklardan birine çarptı. Işık nasıl anlatayım dikdörtgen şeklinde ama boyu daha kısa eni daha uzun metal boru gibi ama dikdörtgen prizması şeklinde her tarafı metal bir tek alt kısmı ışık saçıyor, onu da 2 tane halatla tavana bağlamışlar. Top ışığa geldi işte halatlardan biri koptu ışık şu an tek halatla birlikte sallanıyor ama ışık hala çalışıyor yanlışlıkla olmuş bir olay. Bundan önce hiç böyle bir olayım olmadı, disiplini bırakın tutanak bile yememişimdir. Disiplin yer miyim? 10. sınıfım.

Yok ve kanka biz florasan lambaya değmece oynuyorduk tam ben dokunacağım zıpladım dokundum düşmedi arkamı bir döndüm şapp diye yere düştü kırılmadı kırılmamasına şaştım sonra bizim kanı bozuk arkadaşlsr şikayet etmezmi tabii lamba hâlâ sağlam taksan çalışacak bir yerde köşede duruyordu 3 IQ bir kız orada güya bir şeyle uğraşıyormuş saçı takılmış düşürüp kırmış çok sinirlenmiştim okulada ne bir florasan lamba aldım ne de başka bir şey bir de saçma sapan para toplayıp hiçbir şeye harcanmıyordu o yüzden almadım kırdığımda iyi oldu.

Hocam yanlış anlaşılma olmadan gidip okul yetkililerine olayı bildiriniz. Her şeyi açıkça ve alenen söyleyiniz.

Geri
Yukarı