Okul malına zarar vermek

draut

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi okul tuvaletine 7 arkadaş gittik. Ardından ben ve bir arkadaşım bir yalan uydurarak sınıftaki bir arkadaşıda çağırdık. Ardından tuvaletten çıkarken bizim okulun tuvalet kapısı her zaman olduğu gibi takılı kaldı. Birkaç arkadaş kapıyı omuzladık açılmadı ama 2 arkadaş aynı anda omuzlayınca kapı bir anda açıldı ve 2 side panaravaya çarpıp onu düşürdüler. Fakat bu olayın ihalesi bana kaldı. Herkes beni suçladı. Sözde ben onları itmişim ki ben itmedim hatta benim arkamda olanlar beni ittirdi. Şu an 7side beni suçluyor hatta sınıf öğretmenimize sözde benim yazdığım bir itiraf mesajı Photoshop'u yapıp gösteriyorlar. Rehber en az kınama yersiniz ve belge alamazsınız dedi ki bu benim ve ailem için çok büyük sıkıntı. Sizce bu olaydan belge alamama cezası almadan nasıl kurtulurum. (fen lisesindeyim)

Öncelikla adına çok üzüldüm kanka fakat yapabilecek hiçbir şey yok. Belki zararı karşılamayı teklif edip en az cezayla sıyrılabilirsin onun dışında bir seçenek yok gibi geçmiş olsun.

Sahte arkadaşlıkların zararlı yanları gibi geldi bana. En mantıklısı ailen okul ile konuşup zararı karşılasın, çocuklarla da bir daha ne olursa olsun iletişimini kes.

Eğer itiraf yazısı olarak gösterdikleri şey gerçek değilse rehber hocana de ki; yazı gerçek değil ben böyle bir yazı yazmadım. Eğer gerçek olduğunu iddia ediyorlarsa görsel olarak değil direkt yazdığım yerde göstersinler. Bunu yapamayacaklarına göre? Bu onların samimiyetine gölge düşürecek ve seni haklı çıkaracak. Bu olayın üzerine de savunmanı vereceksin ve işin içinden sıyrılacaksın. Becerebilir misin?

Sahte arkadaşlıkların zararlı yanları gibi geldi bana. En mantıklısı ailen okul ile konuşup zararı karşılasın, çocuklarla da bir daha ne olursa olsun iletişimini kes.
Okul yaptırmış zaten fakat bu önde düşen iki kişi öncedende okul malına zarar verdiğinden benide sürüklüyorlar içine.

Ben sinir oldum çocuklara. Parayı aileniz odesin hocam çok fazla tutmaz bence. Ve o çocuklarla bidaha takilmayin derim
Okul yaptırmış fakat bu önde düşen iki kişi öncedende okul malına zarar verdiğinden benide sürüklüyorlar

Eğer itiraf yazısı olarak gösterdikleri şey gerçek değilse rehber hocana de ki; yazı gerçek değil ben böyle bir yazı yazmadım. Eğer gerçek olduğunu iddia ediyorlarsa görsel olarak değil direkt yazdığım yerde göstersinler. Bunu yapamayacaklarına göre? Bu onların samimiyetine gölge düşürecek ve seni haklı çıkaracak. Bu olayın üzerine de savunmanı vereceksin ve işin içinden sıyrılacaksın. Becerebilir misin?
Kendimi pek iyi savunabilen biri değilim fakat yarın rehber hocasıyla konuşucam. Okulda üstüme gelip sen yaptın demeleride morelimi bozuyor

Geri
Yukarı