Okul müdürüne Instagram üzerinden yazdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle yapmak yerine o fotoğrafları ailesine ve tüm akrabalarına atsan daha çok zarar vermiş olurdun.

Yaptığımın kötü bir şey olduğunu sanmıyorum fakat yönetmeliğe bakıldığı zaman siber suçlara giriyor.
Nasıl bir zihniyet bu. Adamı yakmak için taa müdüre kadar fotoğraflarla gidiyorsun. Bu kötü değilse ne kötü bir öğrenci için. İyi, kötü kavramlarını hiç mi öğretmiyorlar sizlere..

Bizim zamanımızda böyle bir şey olsa, gambazlayanı öyle bir hale getirirler ki, evden çıkamaz.

Özel okuldayım, okulda keko dediğimiz bir tip var. Bunun alkol, sigara kullandığı fotoğrafları, fake hesap oluşturup okul müdürüne attım. Müdür bana fake hesabın kurum avukatına verildiğini söyledi. Ben de hemen hesabı kapattım. Sizce herhangi bir sorun oluşur mu?

MEB'e şikayet edin sizde okulda bunlara muamma gosterdıgını ve kullanıma teşvikden.

Kafamda senaryo kurdum şimdi yarın müdürün odasına gidip hocam merhaba arkadaşım size bir öğrencinin fotoğraflarını atmış diyeceğim atmasının sebebi çocuğun benimle uğraşmasıydı arkadaşımda fotoğraflarını size atmış arkadaşım ve kendim için özür diliyorum.

Yaptığımın kötü bir şey olduğunu sanmıyorum.

Burada ispiyonculuğu savunmayın. Milletin sigara ya da alkol kullanması sizi ilgilendirmiyor. Umarım ceza alırsınız.

@Ali İhsan İnce bunu internete koyduktan sonra bir hakkı kalmaz artık.
Siz fotoğrafı paylaşırken bu fotoğrafı gören insanlar istediğini yapabilir diyorsunuz zaten. 🙂

Kardeşim çok geçmiş olsun sicilin kirlendi bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı