Okul öğrenciye para cezası kesebilir mi?

Arda1406

Hectopat
Şimdi arkadaşlar ben liseye gidiyorum ve Erasmus'u kazandım Erasmus'la beraber Romanya'ya gittik Romanya da ben şarap içtim ve bir şekilde bu fotoğraf müdür yardımcısının eline ulaştı. Müdür yardımcımız bana 5K para cezası diyor. Bunu yapmaya yetkileri var mı? Bunun ismi şantaj değil midir? Okul öğrenciden bu şekilde para alabilir mi?

Şimdi arkadaşlar ben liseye gidiyorum ve Erasmus'u kazandım Erasmus'la beraber Romanya'ya gittik Romanya da ben şarap içtim ve bir şekilde bu fotoğraf müdür yardımcısının eline ulaştı. Müdür yardımcımız bana 5K para cezası diyor. Bunu yapmaya yetkileri var mı? Bunun ismi şantaj değil midir? Okul öğrenciden bu şekilde para alabilir mi?

Alamazlar hocam MEB müdürlüğüne gidin, davacı olun.

Öyle bir şeye hakkı yok okul malına kasten zarar verme olsa neyse diyeceğim ama ona karışamaz.

Yok artık, anneni babanı al okula git, işi yargıya kadar götürün. Dingonun ahırı mı burası? 1 TL bile istemeye hakkı yok.

Davacı olun o size 5K versin. Ya da sizi korkutmak için yapıyordur, tam olarak ne yapmaya çalıştığından emin olun.

Okul malına filan zarar vermediğiniz sürece böyle bir yetki yok.

Hayır okulda bile değildim romanyadaydım.

O zaman bu yaptığı tehdit değil midir hocam.

Alamazlar hocam MEB müdürlüğüne gidin, davacı olun.

Öyle bir şeye hakkı yok okul malına kasten zarar verme olsa neyse diyeceğim ama ona karışamaz.

O zaman açıkça beni tehdit ediyor.

Yok artık, anneni babanı al okula git, işi yargıya kadar götürün. Dingonun ahırı mı burası? 1 TL bile istemeye hakkı yok.

Çok sağ ol içime su serpildi. Sabahtan beri içim içimi yiyordu.

Davacı olun o size 5K versin. Ya da sizi korkutmak için yapıyordur, tam olarak ne yapmaya çalıştığından emin olun.

Böyle bir şey mümkün mü? Yapılabilir mi?

Ne haber müdür de çak keline bir tane uzaklaş. Ceza falan yok.

Ahahahah çok sağ ol kanka.

Hayır okulda bile değildim romanyadaydım.

O zaman bu yaptığı tehdit değil midir hocam.

O zaman açıkça beni tehdit ediyor.

Çok sağ ol içime su serpildi. Sabahtan beri içim içimi yiyordu.
Hatta ve hatta, senden para istediği bilinirse, bu iş yargıya giderse, görevinden bile olabilir.

Geri
Yukarı