Okul okumak mantıklı mı?

schnitt

Centipat
Derslerim çok kötü bilgisayara ve arabalara kafam yatkın okuma isteği hiç yok, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Derslerim çok kötü bilgisayara ve arabalara kafam yatkın okuma isteği hiç yok, ne yapmalıyım?

Meslek lisesi okuyabilirsin.
Veya sat sınavına hazırlanabilirsin. Yurtdışındaki okullardan birinde okursun ama biraz para koklatman lazım girmek için.
Sınav kitapları pahalı bize göre. Onu da hesaba kat.

Meslek lisesi okuyabilirsin.
Veya sat sınavına hazırlanabilirsin. Yurtdışındaki okullardan birinde okursun ama biraz para koklatman lazım girmek için.
Sınav kitapları pahalı bize göre. Onu da hesaba kat.

Meslek liseside normal okul gibiymiş 5 gün okul sınıfta kalma sadece ayrı olarak meslek öğreniliyor rehber hocası söylemişti.

Meslek lisesini düşün, emek olan yerden ekmek eksik olmaz.
Dersler ve çalışmak zor olur ama katlanacaksın mecburen. İş yerine gelince düzgün yer bulana kadar çok küfür yiyip tartışırsın.

Ama ders çalışma isteği hiç olmuyor yani çalışmalarım boşa oluyor bu yıl sınıfta kalacağım zaten ne yapacağım bilmiyorum.

Hayat sana ait yavrum, gençken okumak ve çalışmak işin kolay tarafı, büyürken pişman olacağına şimdi çok çalış dâhâ iyi.

Benim babam abilerim hiç okumadı abimlerim babamın yolunda yani müteahhit olarak devam ediyor benim derslerim çok kötü çalışsamda istek olmadığı için bir şey değişmiyor ailemde okumam konusunda zorluyor ne yapmalıyım.

Benim babam abilerim hiç okumadı abimlerim babamın yolunda yani müteahhit olarak devam ediyor benim derslerim çok kötü çalışsamda istek olmadığı için bir şey değişmiyor ailemde okumam konusunda zorluyor ne yapmalıyım.
İster oku, ister çalış hayat senin. 🤷🏿

Yeni konular

Geri
Yukarı