Okul olmadığı halde okul varmış gibi sınav yapmak?

Tyrant

Decipat
Başlangıç tarihi olarak 23 Kasım dediler. Her dersten ikişer sınav yapılacak okul varken olduğu gibi. Performans notları derslere katılımdan verilecek ki okulun yarısı derslere girmiyor bile. Süreç böyle olduğu için biraz daha kolaylaştıracak hocalarımız var çok şükür ama bazıları hiç takmıyor. Üstüne üstlük yaşadığım şehirde şehir hastanesi tamamen dolu bazı odaları çift yatağa çevirmek zorunda kalıyorlarmış, okula gitmeyi geç market için evden çıkmam. Bu süreçte sınavların yapılması ne kadar mantıklı sizce?

Başlangıç tarihi olarak 23 Kasım dediler. Her dersten ikişer sınav yapılacak okul varken olduğu gibi. Performans notları derslere katılımdan verilecek ki okulun yarısı derslere girmiyor bile. Süreç böyle olduğu için biraz daha kolaylaştıracak hocalarımız var çok şükür ama bazıları hiç takmıyor. Üstüne üstlük yaşadığım şehirde şehir hastanesi tamamen dolu bazı odaları çift yatağa çevirmek zorunda kalıyorlarmış, okula gitmeyi geç market için evden çıkmam. Bu süreçte sınavların yapılması ne kadar mantıklı sizce?
Değil. Ama 1 haftadır sınava girip 2 tane otobüs ile eve dönüyorum.

Milyonlarca insan işe çalışmaya gidiyor sen de bir zahmet oturup sıcacık odanda çalışı ver. Sınavların yapılması çok mantıklı.
Sorun çalışıp çalışmamak değil. Vaka sayıları artıyor. Hastaneler dolu. İşe gitmekle okula gitmek arasında bir bağlantı yok.

Milyonlarca insan işe çalışmaya gidiyor sen de bir zahmet oturup sıcacık odanda çalışı ver. Sınavların yapılması çok mantıklı.
Çalışmadığımı söylemedim. Okulumuz şehrin en iyi ikinci okulu konumunda bu sene ise çoğu kişinin ortalaması düşük gelecek ki zaten geçen sene bayağı bir prestij kaybetmişti. Ayrıca işe gidiyor dediğiniz insanlar yüzünden korkuyorum zaten burada kimse maske takmıyor mesafe diye bir şey yok.

Otobüslerden haberin yok her halde. Sabah 10'da tıkış tıkış gidip sınav oldum. Aynı şekilde geri geldim. Tam korona kapmalık yerler ama Allah'a şükür kapmadım.

Öğrenciler ölsün zaten değil mi? Harika bir bakış açısı! (!)

Saçmalığın ötesine geçemez. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Bu dediğin çok saçma. Online ders diye aptal bir şey çıkardılar, girenin çoğu anlamıyor anlamadığımız dersin neyini çalışıcaz söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı