Okul puanıyla liseye yerleşilir mi?

Ben LGS'de %12'ye girmiştim. O puanda ise okul yoktu ben de okul puanımla girdim. Yani oluyor.
Edit: LGS'ye daha aylar yok mu? Çalışarak yapabilirsin bence.

1.deneme sınavım 280.
2.denemem 293.
3.denemem 323.
4.denemem 311.
5.denemem 322.
6.denemem 292

Şimdi sen bu deneme puanları ile mi pes ettin. Sana az sonra bizim okulun deneme sonuçlarını atacağım. O zaman okulun hepsi pes ederdi. Okulun 5.si böyle yapıyor ve denemeye sadece ilk 40 kişi girebiliyor.
Biz bu netlerle ortalama olarak bölge 1.siyiz. Gerisini sen düşün.
Adssssssssız.png

Son düzenleme:
Ben LGS'de %12'ye girmiştim. O puanda ise okul yoktu ben de okul puanımla girdim. Yani oluyor.
Edit: LGS'ye daha aylar yok mu? Çalışarak yapabilirsin bence.

Yüzde 12 ile girebilirdin anadoluya aslında nerede yaşiyorsun?
Şimdi sen bu deneme puanları ile mi pes ettin. Sana az sonra bizim okulun deneme sonuçlarını atacağım. O zaman okulun hepsi pes ederdi. Okulun 5.si böyle yapıyor ve denemeye sadece ilk 40 kişi girebiliyor.
Biz bu netlerle ortalama olarak bölge 1.siyiz. Gerisini sen düşün.
Eki Görüntüle 788362

Bu deneme sonuçlarımı LGS sonuçları mı?

Dostum ben geçen sene LGS sınavına girdim. Ve 8. sınıf karne notu ortalaması ile okula alım var ama okuldan okula değişir. Ben puanla yerleştim ve bence düşünceni etkilemeyecekse bir şey demek istiyorum bende deneme sınavı yapıyordum denemede puanım 300 puana yaklaşmıyordu bile ama LGS sınavına girdim 377 aldım. Pek de çalıştığım söylenemezdi.

Vay be az çalışarak 377 almak mı kolay mıydı sınav? Benim istediğim lisenin puanı 376

Geçen sene LGS'ye girip, 1.98'lik dilime giren biri olarak söylüyorum benim de ilk denemelerim rezalet ötesiydi. 300 civarı alıyordum hep. Dershanemde 12 sınıf arasında 6 veya 7. sınıftaydım. Ancak çalışmalarımı arttırdım ve başardım. Ümidini yitirme, çalışmalarına odaklan.

Yeni konular

Geri
Yukarı