Okula giderken saçımı nasıl sabitleyebilirim?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Herkese iyi forumlar dilerim öncelikle. Ben okula giderken saçımı sabitlemek istiyorum. Saçım burnuma kadar geliyor ama ince telli. Saçıma jöle veya wax veya spray sıksam duşa girerken saçımdan sökülmüyorlar neredeyse. Doğal bırakarak nasıl sabitleyebilirim? Saçımı darmadağın etmeden ve bozmadan.

Saçımı bağlasam veya o dediğin gibi taksam yine anlıyorlar. Eğitime mi gidiyorum asker olmaya mı anlamadım ki.
Yani okul arıza çıkardığı için bahsettiğin şeyi yapmak istiyorsun. Lise mi? Lise ise saçına karışamazlar. Yönetmelikte saçına karışabileceği kısmı göstermesini iste. Yönetmelikte sadece düzgün, tertipli tarzı kelimeler geçiyor. Ki ben onlarla hiç alakası olmayan saçla bile gittiğimde kimse bir şey demedi zamanında.
İlkokul/ortaokul ise karışabiliyor olması lazım. Tek çare kesmek.

Meslek lisesinde okudum hem de endüstri meslek lisesinde saçı uzun 100-200 kişi vardık bir kişi de o saç ne la demedi sakala elbette karışılıyor da saç ilk defa duydum bunu yapmaya hakları yok saçın uzun veya açık gitsen de seni okuldan atmazlar disiplin cezası veremezler hiç takma

Geri
Yukarı