Okula gidince daralıyorum

Öğle arasında bir köşeye geçip telefonunuzdan kodlama ya da dil videoları izleyebilirsiniz. 17 yaşında olduğunuzu söylemişsiniz o yaşta kimsenin telefon şikayet edeceğini düşünmüyorum.

Öğle arasında bir köşeye geçip telefonunuzdan kodlama ya da dil videoları izleyebilirsiniz. 17 yaşında olduğunuzu söylemişsiniz o yaşta kimsenin telefon şikayet edeceğini düşünmüyorum.

Hocam kodlama izlemek telefonda fazla hoşuma gitmiyor. Zaten bayağı bir ses oluyor sınıfta. Açığa geçeceğim zaten bu dönem sonu. Şimdi geçsem de bence fark etmez bir şey.

2 Saat milleti izlemekten iyidir bence. Birtane kulaklık tak izle. İllaha video izlemek zorunda değilsiniz İngilizce film (Altyazı türkçe yada ingilizce) Olucak şekilde izleyebilirsiniz. Boş zamanda yapacak birşey bulun. Zaten Açık öğretime geçicem diyorsunuz hocaların sizi sevmemesi birşey farketmiyor.

Ben kendim olarak olan zamanın boşa gitmesinden nefret ederim buna dayanarak söylüyorum. Eğer siz sıkılmıyorsanız siz bilirsiniz.

2 Saat milleti izlemekten iyidir bence. Birtane kulaklık tak izle. İllaha video izlemek zorunda değilsiniz İngilizce film (Altyazı türkçe yada ingilizce) Olucak şekilde izleyebilirsiniz. Boş zamanda yapacak birşey bulun. Zaten Açık öğretime geçicem diyorsunuz hocaların sizi sevmemesi birşey farketmiyor.

Ben kendim olarak olan zamanın boşa gitmesinden nefret ederim buna dayanarak söylüyorum. Eğer siz sıkılmıyorsanız siz bilirsiniz.
Hocam evet ya bende sevmiyorum vaktimiz boşa gitmesini. Bu arada hocam kaçıncı sınıfsınız?

Lise'ye geçmeden saldım yurtdışında okuyorum şuan. Kodlama ve Elektronik öğreniyorum. Öyüzden dilinizi geliştirip İngilizce üstüne ilerde yurtdışına çıkacak olursanız ek bir dil daha öğrenmenizi öneririm.

Şuan ülkede çok fazla değişik olaylar yaşanıyor, ilerde ne olur belli değil. öyüzden İngilizce bence herkeze şart. 🤣

Lise'ye geçmeden saldım yurt dışında okuyorum şu an. Kodlama ve Elektronik öğreniyorum. O yüzden dilinizi geliştirip İngilizce üstüne ileride yurt dışına çıkacak olursanız ek bir dil daha öğrenmenizi öneririm.

Hocam şu an kaç yaşındasınız utanıyorum üniversiteye gitme yaşında misiniz yoksa lise yasinda misiniz?

Geri
Yukarı