Okula gitmek istemiyorum

Tamamen aynı duyguyu yaşıyorum, ve size katılıyorum, bir tek yapabileceğin bir şey açığa gitmek, ancak bu durumu ailen nasıl karşılar onu bilemiyorum.

Nasıl numara yapabilirim? Sabaha onlarca oyun iniyor kalmak istiyorum. Ders atölye saten salla gitsin denebilir.

Sürekli düşünüp kafanızda büyütmeyin, moraliniz daha fazla bozulur. Yakın arkadaşlarınız varsa onlar ile teneffüslerde eğlenceli vakit geçirmeye çalışın.

Ya 1 yakın arkadaşım var ve beni çok seviyor bir an önce artık gel okula diyor gidesim geliyor ancak ne bileyim psikolojik sanırım birdenbire evinden uzaklaşıyorsun ama çok kötü bu, diye düşünce geliyor kötü hissediyorum sanki okuldayken yabancı bir yerde olacakmışım gibi hissediyorum.
Tamamen aynı duyguyu yaşıyorum, ve size katılıyorum, bir tek yapabileceğin bir şey açığa gitmek, ancak bu durumu ailen nasıl karşılar onu bilemiyorum.

Ailem normal karşılamaz işte.

...okuldayken yabancı bir yerde olacakmışım gibi hissediyorum.
Anladığım kadarıyla evinizi bayağı bir seviyorsunuz. Arkadaş edinmeye çalışın veya arkadaşlarınızla aranızı iyileştirin, samimi olun. Aranızda iyi muhabbet dönerse en azından vakit geçirirsiniz. Kafanızda kurguladığınız kadar kötü bir yer değil okul. Tatile çok bir zaman kalmadı, sabredin.

Yapacak bir şey yok o zaman, şurada tatile 2-3 hafta kaldı, sıkın dişinizi.

Sanırım öyle yapacağım o 2-3 hafta 2-3 yıl gibi gelecek ama maalesef başka bir seçeneğim yok. -_-
Anladığım kadarıyla evinizi bayağı bir seviyorsunuz.

Evet, evimi çok seviyorum ve evet yapacak bir şeyim yok bekleyeceğim tatilli artık.

Yarıyıl tatili, seni iple çekiyorum.

Geri
Yukarı