Okula gitmek istemiyorum

Hocam devamsızlık hakkım var. Hem bu hafta kermes, 19 Mayıs seçim derken 3 gün tatil edildi sadece salı ve çarşamba okul var sadece çarşamba gitmek istiyorum bende ne yapsam kararsız kaldım.

Hocam ben 9. sınıfım ama ilk senin alışma sıklığı vs derken boğuldum iyice. Sınıfı da garanti geçiyorum şu günlerde edebiyat çalışıp sorumluluk için çalışıyorum bitse de güzel günler görsek diyorum. Allah yardım etsin.

Hocam dedikleriniz de çok haklısınız lakin bir konuda haksızsınız. Yani siz yazılım mühendisi olacaksınız diye hayvanlarla alakalı bir bilgi verilmeyecek mi? Buradaki amaç her konuda bir fikrinizin ve müfredata uygun şekilde bilgilendirilmeniz. Yarın bir gün bir kızla buluştuğun da sana bu konuyla alakalı bir soru sorsa fikrin olmalı diye düşünüyorum ama şöyle de söyleyeyim Türkiye'deki okullar bu anlayışa göre değil onu da koyalım bunu da koyalım diye ilerliyor haklısın ama maalesef elden bir şey gelmiyor :/

Hocam yaşınız kaç?
17 yaş.

Arkadaşım 12 sınıfım ve af çıktı meslek lisesiyim stajda zaten yoruluyoruz inan ki son sınavımı yarın vereceğim bende sıkıldım artık, tek şansımız 12 sınıf olarak af çıktı ve devamsızlıktan kalma bitti, lise hayatım bitecek 1 ay sonra ve lise olmaz olsun dedim bu 4 senede, açık lise Dünya'nın en mantıklısı diyorum bence, tabii herkesin şartları farklı evde veya okulda daha başarılı olan vardır.

Birader sana mı sorcam ne yazıp yazmayacağımı. Başlık okula gitmek istemiyorum ben de açığa geç dedim.
Sadece başlığa göre mi mesaj atıyorsunuz? Açıklamayı yada senden önce atılan mesajlara niye bakmıyorsun? Ben okula gitmek istemiyorum dersler şöyle böyle demedim, yaz gelsin gelsin bitsin dedim aynı sorunu yaşayanlarla konuşuyoruz daha dikkatli olun.

Bu yıl gitmesende olur 1 ay kaldı seneye belki böyle düşünmezsin.
Hocam sınavlar ve devamsızlık yüzünden bu son 1 ay gideceğim gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı