Okula verilen dilekçe yok sayılırsa ne olur?

Dilekçeyi okula teslim ettiğini kanıtlarsan o konuda MEB'e şikayet edebilirsin. Ama gece yarısı bir adama mesaj atıp terslendiğin için bir işlem yapılacağını sanmıyorum.

Dilekçeyi okula teslim ettiğini kanıtlarsan o konuda MEB'e şikayet edebilirsin. Ama gece yarısı bir adama mesaj atıp terslendiğin için bir işlem yapılacağını sanmıyorum.
Arasam neyse de, Mesajdan bir şey olacağını sanmıyorum. Ki kendisi saniyesinde görüp yardırdı bana.. Bence uyumuyordu ve bir şeyi sinirlenmişti, Ben yazınca bana patladı. Eminim böyle!
Bu arada zamanında grupta gecenin 2'sinde mesajlaştıkları zaman bu şahısa bildirdim. Kendisi bana sessize al dedi. Şimdi kendisi yapabilirdi.

Okula tekrar dilekçe verin. Verdiğiniz zaman mümkünse elinizdeki dilekçe güvenlik kameralarının önünden geçin. Herhangi bir dilekçe vermedin muhabbetinde davalık olursanız elinizde güzel bir savunma olur. O hocayı da pek takmaya gerek yok aptalın tekine benziyor zaten. Ben öğretmen olsam bende o saatte yazan bir öğrenciye kızarım ama bu engelleme falan hayırdır Stanford Üniversitesi dekanı ile mi konuşuyorum? Üniversitede hoca gece yarısı mesaj atıyor notlarınızı girdim diye bu herifin lisede yaptığı şeye bak. Kalbini kırarım ne lan sevgilisine naz yapıyor sanki.

Arasam neyse de, Mesajdan bir şey olacağını sanmıyorum. Ki kendisi saniyesinde görüp yardırdı bana.. Bence uyumuyordu ve bir şeyi sinirlenmişti, Ben yazınca bana patladı. Eminim böyle!
Mesele o adamın uyuması ya da ayakta olması değil. Nezaket gereği o saatte insanlar rahatsız edilmez. Edildiği takdirde verilen her tepki normal. Belki adam iş üstündeydi mesajın sesine dikkati dağıldı fonksiyonunu yitirdi. Her şey olabilir. Ama bunun dilekçe ile hiçbir alakası yok. Dilekçeyi teslim ettiysen ve bunu kanıtlarsan bu konuda haklısın.

Mesele o adamın uyuması ya da ayakta olması değil. Nezaket gereği o saatte insanlar rahatsız edilmez. Edildiği takdirde verilen her tepki normal. Belki adam iş üstündeydi mesajın sesine dikkati dağıldı fonksiyonunu yitirdi. Her şey olabilir. Ama bunun dilekçe ile hiçbir alakası yok. Dilekçeyi teslim ettiysen ve bunu kanıtlarsan bu konuda haklısın.
Tamam gecenin o saatinde mesaj atmam hataydı ama engellemek nedir ya? Kendisi Harvard Üniversitesinde dekan herhalde..
4 sene bunların egosunu çekeceğim için halime acıyorum.

Hata değil bence bu konuda çünkü sınav yarın ve yapabileceğin pek bir şey yok yazman çok normal.
O hafta normal olarak her gün sordum ya görüldü attı, Ya da alakasız cevaplar verip durdu. Ama birine şikayet etsem yine ben haksız çıkacağım.

Geri
Yukarı