Okulda alkol içmek atılma sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim okulda sigara içenler için 3 uyarıdan sonra atılma uyguluyorlardı. Muhtemelen sizde de alkol yasak olabilir. Alkol derken ne içeceksiniz?

Bizim okulda sigara içenler için 3 uyarıdan sonra atılma uyguluyorlardı. Muhtemelen sizde de alkol yasak olabilir. Alkol derken ne içeceksiniz?
Hocam tuvalette volim içtim. Ahmak kafam yüzünden main hesabıma story atmıştım. Aklıma SS alıp müdüre göstermeleri gelince direkt sildim. 50 kişi görmüştü :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, eğer yaşınız +18 değilse resmi olarak yasaktır yani bu suçtur ama direkt atılır mıyım okuldan diyorsanız o biraz sert olur.

Hocam tuvalette volim içtim. Ahmak kafam yüzünden main hesabıma story atmıştım. Aklıma ss alıp müdüre göstermeleri gelince direkt sildim. 50 kişi görmüştü :(
Tuvalette nasıl bir şeyler tüketebiliyorsunuz anlamadım. İşimi halletmek için girdiğimde bile zor duruyorum 30 40 saniye civarı. Muhtemelen bir şey olmaz, kimse işsiz gibi ekran görüntüsü almamıştır ve siz sildiğiniz için artık elde kanıt da yok. Fakat bir daha böyle risklere girmeyin.

Hatırladığım kadarıyla cezası okuldan tasdikname ile uzaklaştırılmaktır. Ama müdür fotoğrafı gördüyse ve ciddiye almazsa bile kurtulman biraz zor gibi.

Hocam tuvalette volim içtim. Ahmak kafam yüzünden main hesabıma story atmıştım. Aklıma SS alıp müdüre göstermeleri gelince direkt sildim. 50 kişi görmüştü :(
Dostum alkol içmek seni havalı yapmaz. Anlattığın olay da yüksek ihtimal yalan. Bir dahaki sefer dikkat et de "main" hesabına atma böyle şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı