Okulda arkadaşım bana sataşıyor

Hocam çocuk satasiyorsa tut cikista bir yerde sıkıstır sonra essek sudan gelinceye kadar dov bir daha sana satasiyormu.

Ya kimse kusura bakmasın ama, böyle okulda birileri durmadan sataşıyor ya birileriyle çok ayar oluyorum o tür insanlara. Benim kişisel düşüncem çok ama çok güzel bir meydan dayağı yemesi gerektiğini düşünüyorum.

Onu alacaksın böyle evire çevire dövüceksin. Kemiksiz gelişimi bile olmayan 1.10 çocuklar herkese sataşır böyle sonra dövülünce ağlarlar. Uyuz ederler insanı.

Genellikle boyle tipler 1.40 36 kilo kendisini bise sanan tiplerdir bizim siniftada var dovdum bi kere yaklasamadi boyleleri kendilerini buyuk sanarlar.

Genellikle boyle tipler 1.40 36 kilo kendisini bise sanan tiplerdir bizim siniftada var dovdum bir kere yaklasamadi boyleleri kendilerini buyuk sanarlar.

2 arkadaş çevresi vardır bir de lisede aramızda neredeyse 20 cm fark olan bir çocuk vardı sürekli omuz atardı herkese bir ara çıkışta yakaladım bir dövdüm ondan sonra yerinde oturdu her gün.

2 arkadaş çevresi vardır bir de lisede aramızda neredeyse 20 cm fark olan bir çocuk vardı sürekli omuz atardı herkese bir ara çıkışta yakaladım bir dövdüm ondan sonra yerinde oturdu her gün.

Hocam onlar zaten arkalarina guvenirler onemli olan teke tek gelmek eger tek gelemiyorsa korkaktir dovdugum çocuk 4 teneffus sonra ozur diledi tek gelemez bu tipler.

İdarey tekrar şikayet et eğer çözmezlerse okulu milli eğitime şikayet et.

Bir kavga icin okulumu sikayet etmek?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı