Okulda arkadaşım bana sataşıyor

Görmezden gelin hocam bir süre sonra ilgisi başka yerlere kayar unutur sizi böyle insanların beyinleri ilkel güdülerle çalışır döverseniz meydan okuma olarak algılar hoşuna bile gidebilir en iyisi görmezden gelmeyi deneyip zamana bırakmak olacak fikrindeyim.

Ya kimse kusura bakmasın ama, Böyle okulda birileri durmadan sataşıyor ya birileriyle çok ayar oluyorum o tür insanlara. Benim kişisel düşüncem çok ama çok güzel bir meydan dayağı yemesi gerektiğini düşünüyorum.
ellerine sağlık bunu yazdığın için kral banada sataşıyordu lise 1 gidiyorum ve dövdüm okul çıkısı hocayada bişey diyemedi öyle bitti konu 2 hafta önce filan Allah böyle insanları göstermesin

Abartilmadigi surece sizin fikrinize saygi duyuyorum ama ufak bile olsa bise demezler.(bizim lisede oyle.)

Ufakta olsa her tür şiddet ilgilenilmek zorunda okul ve mahkemede.

Bu tip çocukları sadece aileleri dizginler. Ailesine sosyal medyadan ulaşma ihtimalin var. Yoksa takip edip evine gidebilirsin.

Böyle bir şey olursa konu sahibinin başı yanar.

Önce bir güzel dayak atıp, uçlu kalemin uçlarını yedirip, sınıfın tavanına asıp, akıllı tahtanın üstüne fırlatıp oradan da çöpe düşürebilirsiniz. Bu şekilde bir daha takılmazlar.

Sonra hayatı kararsın konu sahibinin ironiyse mesajın alınma sinirlenme.

Geri
Yukarı