Okulda ayakta tuvalet ihtiyacını giderememek

Hocam evde hala yapabiliyorum sorun okulda yapmak.
Psikolojiktir. Ben de okulda ayak dahil hiç yapamazdım. Önemli olan arkadaşlarınızla oraya gitmeniz. Yanlış anlamayın güvenebileceğniz birileriyse beyin kendini güvende tutar ve rahatlarsınız. Zira benim gibi arkadaşlarınız olup tuvalete tırmanıp üste bakmıyorlarsa sıkıntı yok :D

Ya afedersiniz ben büyük ihtiyacımı gideriyordum okul tuvaletinde sen idrar diyorsun bu yeni nesilede tuvalet beğendiremiyoruz :Kappa: Psikolojik olacağını düşünüyorum hocam, ve açıkçası biraz garip bir durum.

ya afedersiniz ben büyük ihtiyacımı gideriyordum okul tuvaletinde sen idrar diyorsun bu yeni nesilede tuvalet beğendiremiyoruz :Kappa: psikolojik olacağını düşünüyorum hocam, ve açıkçası biraz garip bir durum.

Okulda büyük ihtiyacını gidermek mi? Sen tam bir bordo berelisin hocam :D

ya afedersiniz ben büyük ihtiyacımı gideriyordum okul tuvaletinde sen idrar diyorsun bu yeni nesilede tuvalet beğendiremiyoruz :Kappa: psikolojik olacağını düşünüyorum hocam, ve açıkçası biraz garip bir durum.
Birkaç kez ben de yaptım, fakat sürekli yapıyorsan harbiden bordo berelisin.

Okulda büyük ihtiyacını gidermek mi? Sen tam bir bordo berelisin hocam :D
Ben sabahleyin okula ilk gidenlerdenim, erken gittiğim için yoğunluk az oluyordu bende değerlendiriyordum. :D

Hocam doktorla bir alakası yok olayın.

Bir hırdavatçıya görün istersen. Şaka bir yana pskolojik bir sorunsa ve bu seni rahatsız ediyorsa yine doktora görünmen gerekir. Sağlık ile ilgili konuların buraya açılmasına karşıyım, bilen de bilmeyen de yorum yapıyor ve sağlık konusunda böyle şeyler çok tehlikelidir.

Geri
Yukarı