Okulda ayıp şeyler yapan öğrenciye hakaret edildiği için hakaret eden kişi disipline gider mi?

Biyoloji hocam söylemişti: Keşke bazılarını saçlarından tutup okuldan atabilsek ama olmuyor işte. Benzeri bir şey demişti. Aslında bu veliyle alakalı bir durum.
Öğrencilere rahatsızlık veren öğretmene rahatsızlık veren okula zarar veren kim varsa okuldan Arıcan ne uğraşıcaksın onlarla.okumak isteyen gençleride zor durumda bırakıyorlar keşke lise eğitimi zorunlu olmasa

Öğrencilere rahatsızlık veren öğretmene rahatsızlık veren okula zarar veren kim varsa okuldan Arıcan ne uğraşacaksın onlarla. Okumak isteyen gençleride zor durumda bırakıyorlar keşke lise eğitimi zorunlu olmasa

Benim mesajlarımı okudunuz mu?

Oda senin düşüncen herkesin düşüncesi farklı seninki bambaşka bence senin öyle cevap vermen saçmalıktı.

CİMER çok geç işliyor diye biliyorum ya da şehir efsanesidir karakolla görüşsenize.
aksine cimer hemen müdüre gerekli işlemleri yapın demiş işlem bana yapılıyor :(

Hocam müdür veya müdür yardımcıları bunun gibi olaylara pek kafa yormazlar. Olayı hakimin huzuruna çıkarmanız lazım yoksa istediğiniz sonucu alamazsınız. Çocuğu 1 2 hafta biraz daha gözlemleyin bence tekrar yaparsa fotoğrafını çek veya dediği anda ses kaydına alabilirsin sen. Sonrası Allah kerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı