Okulda Bakıştığım Kız Instagram İsteğimi Reddetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:bıyık: Görüyorum ki çoğunlukla acele iş yaptığım konusunda hem fikirsiniz arkadaşlar. Teşekkür ediyorum önerileriniz için, bence de biraz saçma oldu daha hiç konuşmadığım bir kızı instagram'dan eklemek. Peki bundan sonra yalnız gördüğümde gidip usulünce tanışmak istediğimi söylesem yüzsüzlük gibi olur mu ?

Yeter kardeşim sizin yüzünüzden ağzına sürmemiş biri gün boyunca alkol, sigara komasına girecek takmayın şunları daha yaşınız genç hele askerlik bitirin gayet güzel iş, sevgili bulursunuz.

Yeter kardeşim sizin yüzünüzden ağzına sürmemiş biri gün boyunca alkol, sigara komasına girecek takmayın şunları daha yaşınız genç hele askerlik bitirin gayet güzel iş, sevgili bulursunuz.
Yanlış konuya yazdın herhalde, reddedildiği için çok üzülen arkadaşın konusu altta kaldı biraz :LOL:

:bıyık: Görüyorum ki çoğunlukla acele iş yaptığım konusunda hem fikirsiniz arkadaşlar. Teşekkür ediyorum önerileriniz için, bence de biraz saçma oldu daha hiç konuşmadığım bir kızı instagram'dan eklemek. Peki bundan sonra yalnız gördüğümde gidip usulünce tanışmak istediğimi söylesem yüzsüzlük gibi olur mu ?
Niye yüzsüzlük olsun ki? Gidip yanına otur ama hemen adını söyleme. Seni ne zaman görsem yanlız oturuyorsun de. Oda kesin bir cevap verir. Çalıştığı derse bak. O konu hakkında konuş. Hangi derslerde iyi olduğunu sor. Beni çalıştırabilirmisin diye sor. Ardından okulu bırak başka konulardan konuş. Arada espri patlat. Sohbetin bitmesine yakın ülerek: daha adını bile sormadım kusura bakma. Ben ... de. Tabi önce o senin adını sormazsa.

Sihirli bir kelime var bu iş için.
"Merhaba"

Git konus cesaretini toplayıp. Şu anki kızların tavırları çekilecek gibi değil gerçi ama madem aklında konuşmaya çalış. Şimdiki aklım olsaydı geçmişte yaşadığım, hayatımda değer verdiğim o kadar kişiye o verdiğim değerin yarısını anca verirdim. Çok şey yapma yani. Seni önemsemeyeni hiç önemseme.

Hocam bakışarak yapacaksan yaklaşacaksın iyice yanına. Öyle meril meril bakacaksın, ancak öyle olur. Gerçi ''Rahatsız mısın?'' falan der, şey yapma. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı