Okulda Bakıştığım Kız Instagram İsteğimi Reddetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne bileyim sen öyle bakınca ben de davetiye bastırmaya gittim.
Hahahahahhahahhahahhaahhahhaah, çok güldüm iyiliğinizi versin.

Kendimden örnek vereyim, mesela daha 3-5 gün önce okulda koridorda öyle tek başıma yavaştan geziyorum, cam kenarına gittim peteğin orada ısınacağım dışarıyı keseceğim.
Arkadan 2 kız geldi ben peteğe daha yaslanmadan, "Buraya biz geçecektik ama..." dedi.
Bende hiç sesimi çıkartmadan elimle geç dercesine işaret yaptım. Başım bağlı çünkü.:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
Arkamı döndüm tam gidiyordum ki, içlerinden "GÜZEL" olan; "Küpen çok güzelmiş ya" dedi. Sizce verdiğim tepki ne olsun? EYVALLAH! Neden mi, çünkü başım bağlı 2 senedir. :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::ıslık:

Hahahahahhahahhahahhaahhahhaah, çok güldüm iyiliğinizi versin.

Kendimden örnek vereyim, mesela daha 3-5 gün önce okulda koridorda öyle tek başıma yavaştan geziyorum, cam kenarına gittim peteğin orada ısınacağım dışarıyı keseceğim.
Arkadan 2 kız geldi ben peteğe daha yaslanmadan, "Buraya biz geçecektik ama..." dedi.
Bende hiç sesimi çıkartmadan elimle geç dercesine işaret yaptım. Başım bağlı çünkü.[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Arkamı döndüm tam gidiyordum ki, içlerinden "GÜZEL" olan; "Küpen çok güzelmiş ya" dedi. Sizce verdiğim tepki ne olsun? EYVALLAH! Neden mi, çünkü başım bağlı 2 senedir. [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]:ıslık:
Kız: Pardon, saatiniz kaç acaba?
@xLykia : Benim başım bağlı [emoji9][emoji28][emoji28]

Yani biraz gecikmiş bir cevap olacak ama şunu söylemeliyim. 1 hafta boyunca aralıklarla bakıştığımız kızla ben sohbete girip onunla tanıştıktan sonra sosyal medya olaylarına girmiştim. Daha sonradan iş olmadı ama giriş böyleydi yani.

Kız seni reddettiyse bitir kafanda. Tanıyor ya da tanımıyor sonuçta reddetti ve kızın kölesi değilsin, peşinden koşmanın alemi yok.

Arkadaşlar bu saçma konuyu neden açtığımı anlamıyorum. Acemi zamanımda herhalde:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı