Okulda bana atılan iftira

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, okulda sessiz sakin kendi halinde bir öğrenciyim, kimseye selam vermem bulaşmam ama bu gün kötü bir şey oldu. Okulumuzda bir kız hamile kalmıştı 8. sınıf herkes bunun babası kim kim derken kız arada sırada yanıma gelmeye başladı. Bende kız öyle diye bir şey yapmadım ardından okulda bunlar sevgili diye üstüme iftira atıldı ve benim o kızın çocuğunun babası olduğunu söylüyor. Herkes canım çok sıkkın ne yapmam gerek? :(
Kardeşim bu okul denen Allah'ın belası yerde insanın başına gelebilecek her türlü abidik gubidik olay geliyor. Umarım sıkıntın ne ise kısa zamanda çözersin.

İftira atan kişiyi dava et.Emin ol,çok ağır cezalandırılır.

Sevişilir, benim de ilk deneyimlerim 8-9. sınıfta olmuştu. O zamanlar çok heyecanlı ve iştahlı olduğumuz için sevişirken dikkat etmemiz gereken şeylere edemiyoruz, sonucu da kötü oluyor. Gençliğin verdiği heyecan ile olması gerekenden erken bu işlere girişmemek en iyisi.

@Cabbar El-Hüso
1 aydır okul yok, neden bu konuyu şimdi açıyorsun? Saçma sapan uydurmalarınızla meşgul etmeyin.
Konu 13 Mart'ta açılmış? ve hangi kanıtla uydurma olduğunu söyleyebiliyorsunuz?

Kanıt yok, bana inandırıcı gelmedi o kadar. Açılış tarihine dikkat etmemiştim. Siz kanıt olmadığı için ortaya atılan her şeye inanıyorsanız size hayatta başarılar diliyorum.
Size inandırıcı gelmiyorsa konuya mesaj atmayın o zaman gereksiz yere? hem gereksiz yere konuyu hortlatıyorsunuz hem de %100 eminmiş gibi konuşuyorsunuz. İyi geceler.

Konu gerçek ise sonucu ne oldu ki olayın?

Bu konu hortlatıldı ve neden bana bildirim geldi? Ne mesajım var ne takibim var. Konu ya troll ya da kızın babası çocuğu vurdu. Hesabı da bu konuyu açmak için açmıştır herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, okulda sessiz sakin kendi halinde bir öğrenciyim, kimseye selam vermem bulaşmam ama bu gün kötü bir şey oldu. Okulumuzda bir kız hamile kalmıştı 8. sınıf herkes bunun babası kim kim derken kız arada sırada yanıma gelmeye başladı. Bende kız öyle diye bir şey yapmadım ardından okulda bunlar sevgili diye üstüme iftira atıldı ve benim o kızın çocuğunun babası olduğunu söylüyor. Herkes canım çok sıkkın ne yapmam gerek? :(

Hocam sonuç ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı