Okulda bana atılan iftira

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle şeyler oluyor. Troll olduğunu düşünmüyorum sadece abarttığını düşünüyorum. Mesela arkadaşları öylesine söylemiştir kızla takıldığı için. Bu arkadaşta ciddiye almıştır gibi. Suskun olduğu içinde biraz üzerine gitmişlerdir.

Arkadaşlar, okulda sessiz sakin kendi halinde bir öğrenciyim, kimseye selam vermem bulaşmam ama bu gün kötü bir şey oldu. Okulumuzda bir kız hamile kalmıştı 8. sınıf herkes bunun babası kim kim derken kız arada sırada yanıma gelmeye başladı. Bende kız öyle diye bir şey yapmadım ardından okulda bunlar sevgili diye üstüme iftira atıldı ve benim o kızın çocuğunun babası olduğunu söylüyor. Herkes canım çok sıkkın ne yapmam gerek? :(
Ulan hep sessizin üstüne geliyorlar... Mart konusu fakat zaten dert edilecek bir şey yok babalık testi sağolsun :D.

Hatayı ilk başta yapmışsın o kızla konuşmamalıydın. Ayrıca vakit kaybetmeden durumu ailene açıkla. Ailen okulla görüşsün durumu açıklasın. Çocuğun babası olduğuna dair bir kanıtları yok. Eğer kanıt gerekirse tek çözüm DNA testi olacaktır. Çocuğun babası sen olmadığın için negatif çıkar test. Onu bunu geçtim de 8. sınıfta hamile olmak nedir anlayamıyorum.

Troll olduğu çok belli ama kesin bir şey demeyim. @Jira

Arkadaşlar, okulda sessiz sakin kendi halinde bir öğrenciyim, kimseye selam vermem bulaşmam ama bu gün kötü bir şey oldu. Okulumuzda bir kız hamile kalmıştı 8. sınıf herkes bunun babası kim kim derken kız arada sırada yanıma gelmeye başladı. Bende kız öyle diye bir şey yapmadım ardından okulda bunlar sevgili diye üstüme iftira atıldı ve benim o kızın çocuğunun babası olduğunu söylüyor. Herkes canım çok sıkkın ne yapmam gerek? :(

Metallicadan öneri " kill em all".

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı