Okulda birinden hoşlanıyorum

Hocam bir de bunların üstüne bir İHO'da okudum durum vahim.

Hocam bence muhabbeti biraz daha ilerlettikten sonra açılın.

Deneyeceğim hocam umarım kötü bitmez kız çok sosyal ve aynı sınıfta olduğumuz için kalan 2.5yılımı asosyal geçirmeme sebep olabilir

Haklısınız ufak bir cesaret patlaması yaşadım umarım sonu kötü bitmez

En kötü red yersin. Lise bitince "Keşke açılsaydım ulan" demektense, açılıp red yemek daha iyi.

Hem kız sana adım atmış anladığım kadarıyla, boş değil o da. Ama kanka ayağı da olabilir. O yüzden dediğim gibi acele etme, ilk önce "arkadaş" ilişkisi kur. Aman deyim kanka olma.

Deneyeceğim hocam umarım kötü bitmez kız çok sosyal ve aynı sınıfta olduğumuz için kalan 2.5yılımı asosyal geçirmeme sebep olabilir
Kız üstüne çok sosyal demişsiniz bence hiç deneme eğer ben çok yakışıklıyım diyorsan açıl diğer türlü şansın zor.

Direkt açılma bence.
İlk niyetini anla, arkadaş ol. Olur gibiyse açılabilirsin.
Ama kız yanına oturdu, bilgisayardan bir yeri açtı diye gidip seni seviyorum dersen garip duruma düşersin.

Teşekkürler öyle yapacağım çok içime atan birisiyim lise bitince açılsaydım düşüncesiyle başa baş kalmak istemiyorum

Hahahhaa şaka gibi. Aynı olayı bende yaşıyorum. Arkadaş grubunda benden falan bahsettiğinden eminim, hatta 1-2 kere bana bakarken yakaladım ama sonrasında Messenger'da şehirler ile alakalı bir şey yazdığımda sevgilisine telefonu vermişti. Kanmayın hocam. Sizle eğleniyorlar. Arkadaş grubunda güzel şaka konusu olursunuz.

Direkt açılma bence.
İlk niyetini anla, arkadaş ol. Olur gibiyse açılabilirsin.
Ama kız yanına oturdu, bilgisayardan bir yeri açtı diye gidip seni seviyorum dersen garip duruma düşersin.

Evet sizde haklısınız hocam böyle cevapları gördükce utanmaya başladım

Siz söyleyince bir düşündüm hocam cidden dalga konusu geçiyor olabilir yalan yok sınıfdaki diğer tüm erkekler keko tipi falan yok ama bende çok seçenek gibi değilim yani
Kız üstüne çok sosyal demişsiniz bence hiç deneme eğer ben çok yakışıklıyım diyorsan açıl diğer türlü şansın zor.

Söylediğinize göre şansı olmayan tarafdayım sanırım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…