Okulda birinden hoşlanıyorum

Arkadaş kalmak en güzeli her zaman sevgili falan olmak bence pek dogru degil sonra kavga, küs olma,
Aglama falan oluyor moraliniz bozuluyor.

Teşekkür ederim hocam bende öyle düşünüyordum fakat direk hissetmek ayrı birşeymiş bir de 3günlük dünya deyip harekete geçebilsem çok güzel olacak

Teşekkür ederim hocam bende öyle düşünüyordum fakat direk hissetmek ayrı birşeymiş bir de 3günlük dünya deyip harekete geçebilsem çok güzel olacak.

Bak güzel arkadaş olmak daha iyi sonra kavga falan edersiniz bir daha eskisi gibi olamazsınız ama arkadaş olunca kavga etsen bile geri barısırsın üzülmezsin
Kusura bakma pek düzgün yazamıyorum telefonu pirince yatırdım baska cihazdayım.

Konu saçma gelebilir açıkçası biraz sıkıldım sohbet muhabbet edelim neden bilmiyorum ama Technopat'taki insanlar çok samimi geliyor benim de bunları konuşacak yakın arkadaşım yok.

Şimdi arkadaşlar sınıfımda hoşlandığım bir hanımefendi vardı ama lise zamanları ciddi değil içinden 5 6 tane kıza aşık olursun falan falan.
Ve bu kız bana derste falan sürekli bakmaya çalışıyor gibi hissediyorum bir kere ona döndüğümde kafasını çevirip arkadaşlarıyla sohbet etmeye başlamıştı.
Her neyse sonraki gün F klavye dersinde yanımdaki masaya oturdu fakat asla yüz vermedi bana doğru dönmedi bile tek gördüğüm güzel saçlarıydı :D

Hocamız bir siteye girin alıştırma yapın gibi bir şeyler dedi ben duymadım uyumaya çalışıyordum. Boş boş etrafa bakarken hanımefendi mausuma doğru uzandı elime bir 2 saniye kadar dokundu ve fareyi aldı hocanın dediği yeri açtı heyecandan sesim gırtlak bir şekilde teşekkür ettim bir şey demedi ve yine yüz vermedi fakat sonraki ders yine bana bakarken yakaladım :)

Çok saçma gelecek belki de fakat ne yapmalıyım? Açılmayı düşünüyorum malum lise 2 gün sonra başkası kapabilir fakat hanımefendide kafa kız yani dalga geçiyor da olabilir diye korkuyorum dalga geçmiyorsa bile utanıyorum çünkü sınıfın sessiz çocuğuydum son zamanlarda birkaç arkadaşımla samimi olmaya başladık (erkek) ama o kıza ve arkadaşlarıyla çok samimi. Başka erkekler vardı bu yuzden açıkçası:(

-Edit: 10'a gidiyorum malum 9 boş geçti okulda yeni gibiyim fakat sınıftaki çoğu kişi birbiriyle önceden arkadaş.

Umarım bende böyle bir olay yaşarım, bu arada konuşun ama sıkı bir ilişkiniz olmasın üniversitede ayrılacaksınız sonuçta :(

Bak güzel arkadaş olmak daha iyi sonra kavga falan edersiniz bir daha eskisi gibi olamazsınız ama arkadaş olunca kavga etsen bile geri barısırsın üzülmezsin
Kusura bakma pek düzgün yazamıyorum telefonu pirince yatırdım baska cihazdayım.

Öncelikle sorun değil hocam ayrıca haklısınız teşekkür ediyorum umarım arkadaş olabilmek için adım atabilirim :D
Bu kız kanka olunacak kıza benziyor gibi geldi ama şansını dene gitsin. Çıkışta biraz konuşabilir miyiz de ve yalnızken teklif et.

Bunu biraz daha emin olduğumda yapacağım teşekkür ediyorum

Teşekkür ederim hocam bende öyle düşünüyordum fakat direk hissetmek ayrı birşeymiş bir de 3günlük dünya deyip harekete geçebilsem çok güzel olacak
Bende aynı durumdayım birkaç kez bana baktığını farkettim ama bende ona bazen bakıyorum. Ama göz göze geldiğimizde o da , ben de gözlerimizi kaçrıyoruz ama bir türlü yüz yüze konuşamadım ama sınıf grubundan konuştuk birkaç kez ama okulda unutuluyor hemen ben de bir cesaret ediğte konuşmuyorum , aslında normal bir şey olduğunu biliyorum ama olmuyor. Keşke en azından kanka olsam.

Lisede genelde bu tür hisler heves oluyor. Ama bir daha lise hayatı yaşamayacaksın, git aşkını yaşa. :) Ama çok da acele etme, arkadaş ol önce.
Dersleri de boşlama. :)

Lise yıllarımı özledim. :(

Bende aynı durumdayım birkaç kez bana baktığını fark ettim ama bende ona bazen bakıyorum. Ama göz göze geldiğimizde o da, ben de gözlerimizi kaçrıyoruz ama bir türlü yüz yüze konuşamadım ama sınıf grubundan konuştuk birkaç kez ama okulda unutuluyor hemen ben de bir cesaret ediğte konuşmuyorum, aslında normal bir şey olduğunu biliyorum ama olmuyor.

Yaşadıklarımız tam olarak aynı hocam zaten çok arkadaş edinebilen bir tip değilim üstüne bir de salgından dolayı koskoca bir asosyal yıldan sonra kızlarla konuşmanın takılmanın imkansıza yakın bir şey olduğunu sanmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı