Okulda birinden hoşlanıyorum

Yaşadıklarımız tam olarak aynı hocam zaten çok arkadaş edinebilen bir tip değilim üstüne bir de salgından dolayı koskoca bir asosyal yıldan sonra kızlarla konuşmanın takılmanın imkansıza yakın bir şey olduğunu sanmaya başladım.
Hocam bir de bunların üstüne bir İHO'da okudum durum vahim.

Haklısınız ufak bir cesaret patlaması yaşadım umarım sonu kötü bitmez :D

En kötü red yersin. Lise bitince "Keşke açılsaydım ulan" demektense, açılıp red yemek daha iyi.

Hem kız sana adım atmış anladığım kadarıyla, boş değil o da. Ama kanka ayağı da olabilir. O yüzden dediğim gibi acele etme, ilk önce "arkadaş" ilişkisi kur. Aman deyim kanka olma. :)

En kötü Red yersin. Lise bitince "Keşke açılsaydım ulan" demektense, açılıp Red yemek daha iyi.

Hem kız sana adım atmış anladığım kadarıyla, boş değil o da. Ama kanka ayağı da olabilir. O yüzden dediğim gibi acele etme, ilk önce "arkadaş" ilişkisi kur. Aman deyim kanka olma. :)

Teşekkürler öyle yapacağım çok içime atan birisiyim lise bitince açılsaydım düşüncesiyle başa baş kalmak istemiyorum :)

Hahahhaa şaka gibi. Aynı olayı bende yaşıyorum. Arkadaş grubunda benden falan bahsettiğinden eminim, hatta 1-2 kere bana bakarken yakaladım ama sonrasında Messenger'da şehirler ile alakalı bir şey yazdığımda sevgilisine telefonu vermişti. Kanmayın hocam. Sizle eğleniyorlar. Arkadaş grubunda güzel şaka konusu olursunuz.

Direkt açılma bence.
İlk niyetini anla, arkadaş ol. Olur gibiyse açılabilirsin.
Ama kız yanına oturdu, bilgisayardan bir yeri açtı diye gidip seni seviyorum dersen garip duruma düşersin.

Evet sizde haklısınız hocam böyle cevapları gördükce utanmaya başladım :)
Hahahhaa şaka gibi. Aynı olayı bende yaşıyorum. Arkadaş grubunda benden falan bahsettiğinden eminim, hatta 1-2 kere bana bakarken yakaladım ama sonrasında Messenger'da şehirler ile alakalı bir şey yazdığımda sevgilisine telefonu vermişti. Kanmayın hocam. Sizle eğleniyorlar. Arkadaş grubunda güzel şaka konusu olursunuz.

Siz söyleyince bir düşündüm hocam cidden dalga konusu geçiyor olabilir yalan yok sınıfdaki diğer tüm erkekler keko tipi falan yok ama bende çok seçenek gibi değilim yani :D
Kız üstüne çok sosyal demişsiniz bence hiç deneme eğer ben çok yakışıklıyım diyorsan açıl diğer türlü şansın zor.

Söylediğinize göre şansı olmayan tarafdayım sanırım :/

Yeni konular

Geri
Yukarı