Okulda biriyle kavga edilirse ne olur?

isim M

Centipat
Daha fazla  
Ben de bugün biriyle kavga ettim. O bana küfür etmişti ben de vurdum. İşte sonra müdürün yanına gittik konustu bayağı. Bir de sadece ben yapmısım gibi veli falan cagırdı pazartesi disiplin kurulu toplancak dedi. Sizce ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bugün biriyle kavga ettim. O bana küfür etmişti ben de vurdum. İşte sonra müdürün yanına gittik konustu bayağı. Bir de sadece ben yapmısım gibi veli falan cagırdı pazartesi disiplin kurulu toplancak dedi. Sizce ne olur?

Okuldan atılabilirsiniz ikinizde uzaklaştırma alabilirsiniz biri küfür ettimi umrunuzda olmasın. Bu cvnizi etkiliyor ileride bir işe gireceğinde direk elerler çünkü disiplin almayan insanlar var ve Polis gibi meslekler olamazsınız.

Okuldan atılabilirsiniz ikinizde uzaklaştırma alabilirsiniz biri küfür ettimi umrunuzda olmasın. Bu cvnizi etkiliyor ileride bir işe gireceğinde direk elerler çünkü disiplin almayan insanlar var ve polis gibi meslekler olamazsınız.

Abartma küçük bir kavga için sicile falan işlemez öğretmenler gözlerini korkuturlar o kadar.

Abartma küçük bir kavga için sicile falan işlemez öğretmenler gözlerini korkuturlar o kadar.

O okuldaki müdüre bağlı her gün biriyle kavga ettiğini düşünürsen gayet de işler ama öğrencinin hayatın yakmamak için işlemeyebilir. Bizim zamanımızda hocalar direkt işliyordu. Maksimum şu an uzaklaştırma alır ya da uyarırlar gönderirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı