Okulda burnum kırıldı ve okul hiçbir şey yapmadı

Okul futbol takımında yedektim. Lise 1'lerle oynuyorduk. Boyları küçüktü. Hafif oynamaya çalışıyordum. Defansta iken iri yarı bir çocuktan top almaya çalışırken yere düştüm, burunum kırıldı, revire gittim. Buz verip beklettiler. Annem gelip beni hastaneye götürdü. Tomografi çektik, kırık dediler. Bir gün sonra okula gittim, okul bu durumda bırak bu durumun peşine düşmek, burnumun iyi olup olmadığını sormadılar bile.
Revire götürmüşler ve ailene bilgi verip seni yönlendirmişler bundan sonrası kural dışılık değil sadece nasıl olup olmadığını sormamak vs. Nezaket dışılıktır.

@nih eklemeyi unutmuşum beden eğitimi hocası hastaydı onun yerine lise 1'lerin hocası bizi maç yaptırdı sahamız büyük değildi 10 kişi oynamasına izin veriliyordu 20 kişi maç yaptık sizce suç kimde.

Okul futbol takımında yedektim. Lise 1'lerle oynuyorduk. Boyları küçüktü. Hafif oynamaya çalışıyordum. Defansta iken iri yarı bir çocuktan top almaya çalışırken yere düştüm, burunum kırıldı, revire gittim. Buz verip beklettiler. Annem gelip beni hastaneye götürdü. Tomografi çektik, kırık dediler. Bir gün sonra okula gittim, okul bu durumda bırak bu durumun peşine düşmek, burnumun iyi olup olmadığını sormadılar bile.

Futbol oynarken kırılmış geçmiş olsun ama zaten yapacakları,ellerinden gelecek bir şey yok. Birkaç insanın geçmiş olsun mesajına muhtaç olduğunuzu sanmıyorum.

İnsanlardan bu kadar ilgi beklemeyin. Bu kadar ilgi beklerseniz daha çok üzülürsünüz.
Düşmüşsün burnun kırılmış birincisi okul bunu nasıl bilsin. İkincisi okul yönetiminin böyle bir zorunluluğu yok yöneticilerin insafına kalmış bir şey. Hele hele büyük bir okulsa o koşuşturmacanın arasında bu gibi şeyler küçük şeylerdir.

@nih eklemeyi unutmuşum beden eğitimi hocası hastaydı onun yerine lise 1'lerin hocası bizi maç yaptırdı sahamız büyük değildi 10 kişi oynamasına izin veriliyordu 20 kişi maç yaptık sizce suç kimde.

Kimsede.
Yapmak zorunda değildiniz diye tahmin ediyorum.
Kendiniz düşmüşsünüz revire ve gerekli önlem yapılıp ailenize haber verilmiş.
Daha ne suçu ve ne ilgisi bekliyorsunuz 🤔

Son düzenleme:
Yukarıda arkadaşın dediği doğru siz göremiyor musunuz orasının kalabalık olduğunu gidip çıkabilirsiniz ya da aranızda konuşup onlar çıkar ya da siz burada kendiniz düşmüşsünüz okulun ne yapmasını bekliyorsun üstüne paramı versin kendin düştün diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı