Okulda ceza alır mıyım?

Çeneni kapalı tut ve kimseye ben yaptım diye söylenme en yakın arkadaşın olursa bile keza öğretmeninin sözlerine ve ithamlarına bir süre kulak asma, başka çaren yok. Bende bunu anlamıyorum sanki sizler dört dörtlüksünüz bir öğretmenler kaldı mükemmel olmayan!

Aynen kanka, freedom!
Ama sana söylense yapmamalıydı sanırım.

Hocam bana söylense güler geçerim böyle şeyler için insanların birbirini kırması gerektirmiyor ki burada ceza çekecek bir şeyde yok.

Hocam bana söylense güler geçerim böyle şeyler için insanların birbirini kırması gerektirmiyor ki burada ceza çekecek bir şeyde yok.

Hocam ama her önüne gelene benzetme yaparsan nasıl bir kişiliğe bürünebileceğini bir düşün. Bu saygısızlıktır. Ayrıca her insan da bunu aynı algılamayabilir; kimisi güler, kimisi kızar. İşin aslı yapılmamasıdır.

Haklı anasına sövmemiş davranışlarına sövmemiş tipine sövmemiş şakasına arkadaş arasında hocaya laf etmiş komik bir şekilde

6 yıl yatarı var gibi görünüyor benden sana tavsiye çantanı hazırla. Çantanın içine 1 tane kehribar 2 tane şiş koy kollarada 2 jilet at koğuşun ağası olursun. Şaha bir yana arkadaş polisler bizim servetler yatırdığımız bisikletler çalınınca ilgilenmiyor bunun için mi uğraşacak? Muhtemelen yaşın küçük fazla takılma hoca belli ki korkutmaya çalışıyor.

Arkadaşıma bir kağıda hocanın bacakları frikik kullanan 2008 Ronaldo'ya benziyor yazdım hoca da notu aldı. Büyük ihtimalle yanlış anladı kimin yazdığını bulursam disipline gidecek bende ben yazmadım falan dedi tüm şüphelileri bir araya topladı. Kocası polismiş kimin yaptığını bulurum dedi bize. Sizce ne yapayım ve böyle küçük bir olaydan dolayı ceza alır mıyım?

Her şeyden önce bu yaptığınız şey çok çok ayıptır. Hoca bunu kendine dert edinebilir. Git düzgünce yaptığın veletlik ten dolayı hocandan özür dile.

Yeni konular

Geri
Yukarı