Okulda çok takıntı yapıyorum

Tsubasa26

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sınıfta iken arkadaşlarim tarafından sürekli alay edilip, uğraşılıyordum sonra sınıf değiştirdim. Allah'a şükür yeni sinifimdan memnunum fakat illa tenefuslerde falan karşılaşıyoruz ve ben bundan çekiniyorum karşılaştigimizda laf atıp küfür ediyorlar. Aileme anlattım bu durumu istersen gidelim diyorlar ama daha da ters tepip daha çok benimle uğraşırlar diye de düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler yorumlarınızı merak ediyorum. Ne yapmam lazım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sınıfta iken arkadaşlarim tarafından sürekli alay edilip, uğraşılıyordum sonra sınıf değiştirdim. Allah'a şükür yeni sinifimdan memnunum fakat illa tenefuslerde falan karşılaşıyoruz ve ben bundan çekiniyorum karşılaştigimizda laf atıp küfür ediyorlar. Aileme anlattım bu durumu istersen gidelim diyorlar ama daha da ters tepip daha çok benimle uğraşırlar diye de düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler yorumlarınızı merak ediyorum. Ne yapmam lazım sizce?

Müdüre şikayet edin bence kesinlikle bu durumu gereği mutlaka yapılır.

1. vur diyen kişi.
2.direk döv diyen kişi.
3. müdüre söyle diyen kişi.
4. polise bildir diyen kişi.
5. polis ilgilenmez dien kişi tartışmalara hahaha kızgın beğenmedim emojileri cezalar konu kilitlenir.

Okulda bunun olması çok normal yüzünde 1 tane sivilce çıksa bile hemen dalga geçiyorlar. Genelde içine kapanık onlara cevap vermeyen, her şeyi sineye çeken insanlara yapıyorlar. Küçükken bana da yapıyorlardı ta ki dayanamayıp birisine saldırana kadar. Sürekli içine atarsan sonradan sıkıntı oluyor. Sert bir tavır sergilemek en iyisi bir yerden sonra kendileri vazgeçiyorlar.

Müdüre şikayet edin.Dayanamazsanız saldırın sert olduğunuzu kavrasınlar kafalarına.

Hocam ben 8. sinifta 110 kiloydum ve alay konusu oldugu anda direkt alay konusunun üstüne giderdim asla alınmazdım hatta bende gülerdim. Belki aynı şeyleri sen yapamayabilirsin ancak aldırmamaya çalış gül geçiştir. Sen ne kadar alınır gibi görünürsen daha da üstüne gelirler zevk duyarlar.

Okulda bunun olması çok normal yüzünde 1 tane sivilce çıksa bile hemen dalga geçiyorlar genelde içine kapanık onlara cevap vermiyen her şeyi sineye çeken insanlara yapıyorlar küçüken bana da yapıyorlardı taki daynamayıp birisine saldırana kadar sürekli içine atarsan sonradan sıkıntı oluyor sert bir tavır sergilemek en iyisi bir yerden sonra kendileri vazgeçiyorlar.

Ne olursa olsun kötülüğe kötülükle karşılık verilmez şiddet hiçbir zaman çözüm değildir.

Bence müdüre söylemeyin. Çünkü daha da sıkıntı oluyor daha fazla uğraşıyorlar 1 veya 2 kere müdürlük olmuştum, şikayet edince okulda karışmasalar bile dışarıda sıkıntı çıkarıyorlar.
Çoğu kişi şikayet et falan demiş ben zamanında hepsini yaptım, 2 kat daha fazla sataşıyorlar bu sefer. Dışarıda arkanızdan geliyorlar hele müdür onlara vurursa size kafayı takıyorlar, az başıma gelmedi. Sabahları okul yolumun önünde yolumu kesiyorlardı.

İlk önce ilk okulun sefiri olarak orta okulda bu olay şehir değiştikten sonra ters tepmişti. Lisede aklım başıma geldiği için tekrardan lisenin sefiri olma yolunda büyük adımlar attım. Ve sana tavsiyem sert bir çevren olsun. Sınıf değiştikten sonra memnunsan o sınıftaki sert sözü geçen insanlarla dost ol. Spor yapmaya vücut geliştirmeye başla öz güven açısından. He sert dost edin dediğim de illa orada da senden zeki olduğunu düşünüp kullanmaya çalışanlar olacak. Onları savdığın zaman bir bakıyorsun sert arkadaşların gözdesisin. Maalesef günümüzde artan saçma ergen dizilerinden sonra çocukluğumuzu geçirdiğimiz insanlar bile değişiyor. Sende içten değil de dıştan bu değişime ayak uydurarak sert olacaksın. Ve bu işlerin üniversite zamanı gelince karadelikten daha fazla çöp barındırdığını fark edeceksin. Kurtuluş için küçük bir bedel. Hadi göreyim aslan forum üyesi arkadaş.

Bence müdüre söylemeyin. Çünkü daha da sıkıntı oluyor daha fazla uğraşıyorlar 1 veya 2 kere müdürlük olmuştum, şikayet edince okulda karışmasalar bile dışarıda sıkıntı çıkarıyorlar.
Çoğu kişi şikayet et falan demiş ben zamanında hepsini yaptım, 2 kat daha fazla sataşıyorlar bu sefer. Dışarıda arkanızdan geliyorlar hele müdür onlara vurursa size kafayı takıyorlar, az başıma gelmedi. Sabahları okul yolumun önünde yolumu kesiyorlardı.
Polise gitseydin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı