Okulda cuma günü İstiklâl Marşı'na katılmamak sorun olur mu?

Cray12a

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3060 12 GB 16 GB RAM 512 GB SSD
Arkadaşlar bugün cuma'ydı ve her zaman olduğu gibi İstiklâl Marşı okunmaya başlamadan zil çaldıktan hemen sonra bisikletime binip eve geldim (İstiklâl Marşı olduğunu unuttum). Sonra benimle birlikte çıkan bir arkadaşım servisine çantasını koyup "İstiklâl Marşı vardı!" dedi ve ben geri dönmeye karar verdim. Ama geri dönecekken fark ettim ki hoca çıkmış, dışarıda bakınıyordu. Gitsem kızarlar diye gitmedim. Bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün cuma'ydı ve her zaman olduğu gibi İstiklâl Marşı okunmaya başlamadan zil çaldıktan hemen sonra bisikletime binip eve geldim (İstiklâl Marşı olduğunu unuttum). Sonra benimle birlikte çıkan bir arkadaşım servisine çantasını koyup "İstiklâl Marşı vardı!" dedi ve ben geri dönmeye karar verdim. Ama geri dönecekken fark ettim ki hoca çıkmış, dışarıda bakınıyordu. Gitsem kızarlar diye gitmedim. Bir sıkıntı olur mu?

Hiçbir şey olmaz rahat ol.

Ne masum. Hayır tabii ki olmaz. Sen yine de kaçırmamaya özen göster ama önemli şeyler bunlar. 1 kere kaçırdın diye sana bağıran olursa ailene söyle onların hayvanlığı bu.

Hiçbir şey olmaz ben İstiklâl Marşı okunurken kaçmıştım biraz kızdılar vatan haini falan dediler:) Sonra bıraktı evime gittim başın belaya bulaşmaz yani rahat ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstiklâl Marşı'na katılmamak normalde disiplin suçu ama hocaya kalmış.

Niye kalmıyorsunuz abi 2 dk sürüyor bu kadar da değerli değil zamanınız.

Bir şey olmaz ama sadece hoş bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı