Okulda ders anında çok heyecanlanmak

ExE.1

Hectopat
Arkadaşlar, söz hakkı alınca falan, mesela uzun bir metin okurken artık maskeden mi bilemiyorum ama çok heyecanlanıyorum. Metni okuyamıyorum, kalbim çok hızlı atmaya başlıyor. Sonra bitince normal oluyor. Fakat o söz aldığım sırada sanki herkes beni dinliyormuş gibi geliyor. Ortaokulda metin vb. şeyler okuyabiliyordum rahatlıkla fakat artık sesli bir şekilde okuyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neye heyecanlanıyorsun? Anlamadım kalbinin hızla atmasına gerek yok miting yapmayacaksın söz hakkı sana geldiği zaman konuş kimse sana bir şey demez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sınıf içinde yalnızsın, çekingensin ya da kendin değilsin, iki durumda tetikler bu durumu. Olayı resmileştirme kendini kasma, zamanla geçecektir. Eğer hiç geçmiyorsa bir görünün belki anksiyete probleminiz vardır.

Ya sınıf içinde yalnızsın, çekingensin ya da kendin değilsin, iki durumda tetikler bu durumu. Olayı resmileştirme kendini kasma, zamanla geçecektir. Eğer hiç geçmiyorsa bir görünün belki anksiyete probleminiz vardır.
Hocam sınıfa alışdıkça arkadaşlarıma bu biraz geçmeye başladı açıkcası. Daha rahat sınıf ta konuşabilmeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı