Okulda disiplinlik şeyler yaptınız mı?

Şu kısa boylu bebelerden çakcam birine öyle disiplinlik olcam. Ya hepside mi aynı olur ben çok sakin duruyorum zaten gücü yetsede yapmaz kafalarında ama hepsinde bir olum döverim bak seni diyişi var..

Düzenleme: aynı sınıftayız o cüceyle

Şu kısa boylu bebelerden çakcam birine öyle disiplinlik olacağım. Ya hepside mi aynı olur ben çok sakin duruyorum zaten gücü yetsede yapmaz kafalarında ama hepsinde bir olum döverim bak seni diyişi var.

Düzenleme: Aynı sınıftayız o cüceyle

Ben de kısa boyluyum sorunum yok :(

İlkokuldayken morpa kampüs müdür nedir hocalara beleşti öğrencilere 250TL yıllık. Hoca o morpayı akıllı tahtadan girdiği için giriş yaparken hangi bilgileri girdiyse aklıma kopyalayıp eve geldiğimde bilgisayardan girmeyi başardım hocanın hesabına. Sonra çıkış yaptım ama yarın okula gittiğimde hoca anlamıştı nereden anladıysa... log kayıtları var herhalde... Ama ceza falan vermedi.
Ben bizim sosyalcinin hotmaili çalmıştım. Hala duruyor bilgileri.

Okulda birisi maşrafanın içine büyük abdestini yapmıştı, ben o zamanlar gitmiyordum sağlık sorunumdan dolayı, arkadaşlarımdan öğrendim. Okula başlayınca, müdür her hafta sonu yani cuma günü okuldan çıkmadan önce konuşma yapıyor. 2 hafta boyunca cuma günleri, müdür büyük abdestini yapan çocuğu azarladı :D Canlı canlı orada bulundum müdürün azarını keyifle dinledim. Ne gülmüştüm be :D Tuvaletini yapanın kim olduğu da bilinmiyor :d Tuvaletin kapısına işeyeni de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı