Okulda disiplinlik şeyler yaptınız mı?

Lisedeydim okula telefon getirmek yasak getireceksende idareye vermen gerekiyor. Bir gün derste beni Vodafone aradı telefonu sessize almayı unutmuşum idareyede vermemiştim telefonu edebiyatçı duydu kapatmaya falan çalışıyorum nafile hoca aldı telefonu götürdü uyarı aldım 2 gün sonra beni müdür yardımcısı çağırdı uyarıyı imzalamak için o gün yine telefonu vermemiştim ve salaklık yapıp saklamayı unuttum müdür yardımcısının odasına cebimde telefonla gittim orada da bir güzel yakalattım :D telefon getirmekten tam uyarıyı imzalıyordum tak bir kere daha yakalatıyorum direk disiplin yedim.

Din dersinde arkadaşlarım aklımı karıştırdı kağıt verdi kopya çekerken yakalandım ama allahtan din hocası beni seviyordu nasihat falan verdi sınavdan 20 puan dı heralde kesmişti tam hatırlamiyorum ama disiplin yemedim 1 kere çektigim için.

Ben disipline gitmedim ama hocaya akıllı tahtadan +18 site açtırmıştım. Akıllı tahtalardan Chrome açınca EBA açılıyor ya hani teneffüste EBA'nın yanına böyle bir site açmıştık arkadaşlarla. Sonra hoca reflexden EBA'yı kapattı arkada site açık kaldı. Bir sürü +18 fotoğraf vardı tahtada. Sonra işin garibi hoca 10-15 saniye kadar bütün kadınları süzdü sonra kapattı.

Çok ilginç şekilde ortaokulda daha yeni ergenliğe girdiğim zamanlarda s*riyeli bir çocuk çantamı karıştımıştı. Benim sesim yeni kalınlaşmaya başlamıştı. Sınıf müdürün yanında, çocuğa bir bağırdım. Ağladı. Müdür bağırdığım için disipline vermekle tehdit etti.

Çok ilginç şekilde ortaokulda daha yeni ergenliğe girdiğim zamanlarda s*riyeli bir çocuk çantamı karıştımıştı. Benim sesim yeni kalınlaşmaya başlamıştı. Sınıf müdürün yanında, çocuğa bir bağırdım. Ağladı. Müdür bağırdığım için disipline vermekle tehdit etti.
Kelimeyi neden sansürlemeye çalışıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı