Okulda hakarete uğradım

Beyni olmayan yaratıklara, beyinsizce cevap vererek sadece kendi karakterini zedelersin. Cevap bile vermeden yanından geçip git, fiziksel bir müdahalede bulunursa da kendisinden şikayetçi ol. Bu kişi ister öğrenci ister öğretmen olsun fark etmez. Her zaman zeki bir canlı gibi davranmakta fayda var, bunu yaparkende kendini ezdirmemen gerekir.
Lise hayatım boyunca hep muhattaba alınmam nasıl olsa şikayet etmekte ne fayda var diye düşünüyordum, şimdiye kadar ki en büyük pişmanlığım bu düşünce.

Bazen tek çözüm şiddettir.

Hocam bu cumaya kadar zaten bir ceza almasin cikista dediginizi yapacağım.

Velin ile git paşa paşa ilgilenirler.

Ya hocam gittim ama şu ana kadar hiçbir şey yapilmadi ya.
Beyni olmayan yaratıklara, beyinsizce cevap vererek sadece kendi karakterini zedelersin. Cevap bile vermeden yanından geçip git, fiziksel bir müdahalede bulunursa da kendisinden şikayetçi ol. Bu kişi ister öğrenci ister öğretmen olsun fark etmez. Her zaman zeki bir canlı gibi davranmakta fayda var, bunu yaparkende kendini ezdirmemen gerekir.
Lise hayatım boyunca hep muhattaba alınmam nasıl olsa şikayet etmekte ne fayda var diye düşünüyordum, şimdiye kadar ki en büyük pişmanlığım bu düşünce.
Hocam ama tüm şubelerin önünde denilince bu kelime biraz sinir oluyosunuz.

Hayat senin istediğin gibi özgürce yaşayabilirsin ve bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca hiç kimsenin seni yaşam tarzınla veya düşüncenle yargılamasına ve küçük düşürmesine izin verme

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 25
Sanki okullarda öğretmenler vardı diye hatırlıyorum. Müdür yardımcısı felan vardı yanlış hatırlamıyorsam. Belki duymuşsunuzdur öğretmenlerin görevlerinden biri okuldaki disiplini sağlamak.
Yeni nesil onlara danışmak yerine forumda çözüm arıyor cidden anlamıyorum. Mesela adam mavi ekran alıyor burada insanlar bu tür konularla ilgileniyorlar.

Hocam bu cumaya kadar zaten bir ceza almasin cikista dediginizi yapacağım.

Ya hocam gittim ama şu ana kadar hiçbir şey yapilmadi ya.

Hocam ama tüm şubelerin önünde denilince bu kelime biraz sinir oluyosunuz.

Emin ol okul ile işin bittiğinde hiçbir zaman hatırlamayacaksın bile bu tür saçma sapan olayları.

Yeni konular

Geri
Yukarı